Adres Natura Dumankaya

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Tuzla / Aydınlı Mah. İnşaat FirmasıDumankaya İnşaat Proje Alanı22,000 m2 Metrekare Aralığı52 - 213 Daire Sayısı336 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda SeçenekleriStüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Proje Hakkında
Adres Natura projesi Dumankaya İnşaat imzası ile Tuzla Aydınlı'da inşa ediliyor.

Projede 52m2 ile 213m2 arasında değişen 1+1 ve 4+1 çeşitliliğinde balkonlu, kat bahçeli ve teraslı bir çok daire bulunmaktadır. Ayrıca site sakinleri için proje içinde minik adalar bulunan süs ve yüzme havuzları, spor salonları, peyzaj alanları, açık - kapalı otoparklar bulunmaktadır.

Bu projeyi 6280 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Tuzla

İstanbul Anadolu Yakası Marmara Denizi'ne kıyısı olan ilçelerden biridir. Bölgede yapılan tarihi araştırmalar ve kazılarda Tuzla'nın tarihi Bakırtaş (Kalkolotik çağa) dönemine kadar uzanmaktadır. Bu ilçede eski dönemlere ait olarak 7 kilise ve Padişah I. Sultan Ahmet zamanında yapılan bir cami bulunmaktadır.

Coğrafi konumu nedeniyle her zaman gözde yerlerden birisi olan ilçe 1980'li yılların sonuna kadar balıkçılık ve çiftçilik hakimdi. Daha sonra sanayinin gelişmesiyle bu iki iş kolu önemini yitirmiş günümüzde ise dünyaca ünlü tersanelere ve sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Tuzla mahalleleri: Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganize sanayi, Evliyaçelebi Mahallesi,Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi