Ağaoğlu My World Europe

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Başakşehir / Ziyagökalp Mah. İnşaat FirmasıAğaoğlu İnşaat Proje Alanı200,000 m2 Metrekare Aralığı73 - 478 Daire Sayısı3080 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Proje Hakkında
İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir Ayazma'da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu olarak Türkiye'nin önde gelen firmalarından Ağaoğlu İnşaat tarafından inşa edildi.

Proje:
* Pool Residence,
* Arena Residence,
* Golf Residence

olarak 3 etapta 17 blok ve toplam 3080 konut, 20 ikiz villadan oluşuyor.

Bu projeyi 4147 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul

Türkiye'de Marmara Bölgesi'nde yer alır ve gerek nüfusu gerekse ekonomisiyle ülkenin en büyük kentidir. Şehir insanlık tarihi boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapmıştır. 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle de Dünyada 34. sırada yer alır.

İstanbul coğrafi olarak kuzey marmara'da yer alır ve yedi tepe üzerine kuruludur. Sahip olduğu asya kıtasını avrupaya, karadeniz'i akdenize bağlayan boğazı sayesinde eşsiz bir konuma ve değere sahiptir. Dünyada iki kıta üzerine kurulu tek şehir olma özelliği ile de eşsiz bir yerdir.

2011 adrese dayalı resmi açıklamalara göre İstanbul'un nüfusu 13.483.052 kişidir. Nüfus açısından il sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre ise İstanbul Avrupa'da birinci sırada yer alır. Gerek nüfus yoğunluğundan gerekse de sahip olduğu eşsiz tarihi kültür ve eserleri sayesinde ülkenin en önemli turist çeken illerinden birisidir.

İstanbul ilçeleri; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu'dur.

İstanbul satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılı arsa ve hertürlü emlak alım, satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak istanbul temsilciklerimizden rahatlıkla yapabilirsiniz.