Akasya Acıbadem Evleri

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Üsküdar / Acıbadem Mah. İnşaat FirmasıSAF Gayrimenkul Proje Alanı630,000 m2 Metrekare Aralığı45 - 350 Daire Sayısı1600 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi06/2014 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1
Proje Hakkında
Akasya Acıbadem Evleri, Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Akasya Acıbadem projesi İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde ve en seçkin projelerinden birisi olmaya adaydır.

E-5 üzerinde yer alan proje, çeşitli ulaşım seçenekleriyle dikkat çekiyor. Acıbadem’de 182 bin metrekarelik alana kurulu olan proje 630 bin metrekare inşaat alanına sahip.

1+1'den,5+2’ye kadar pek çok değişik tipte toplam 1600 konut bulunuyor. Ayrıca çocuklar için Kidzania isminde bir tesis de bulunuyor. Bunun haricinde fitness center, konferans salonu, yürüyüş alanları, ilköğretim okulu, alışveriş merkezi gibi bir çok sosyal alanlar da yer alıyor.

Bu projeyi 6366 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Üsküdar

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu tarihi ilçenin geçmişi milattan önce 1000'li yıllara kadar dayanmaktadır. Konumu özellikleriyle bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Geçmiş dönemlerden, Bizans'tan kalan yegane eser ise İstanbul'un incilerinden birisi olan Kızkulesi'dir.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Üsküdar'ın komşu ilçeleri; Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy ilçeleridir.

Üsküdar mahalleleri: Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi,
Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selami Ali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi ve Zeynep Kamil Mahallesi