Aslı Bahçe

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Uğurmumcu Mah. İnşaat Firmasıİnanlar İnşaat Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı50 - 228 Daire Sayısı90 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi06/2013 Oda SeçenekleriStüdyo, 1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
İstanbul Anadolu yakasının yeni konut projeleri ile yükselen yıldızı olan Kartal'da seçkinlerin yeri Uğurmumcu'da İnanlar İnşaat tarafından mimarisiyle yapılan 90 dairelik çok özel proje Asl-ı Bahçe hayat buluyor. TEM ve E5’e ve Kartal - Kadıköy metrohattına 5 dakika, Sabiha Gökçen’e 15 dakika mesafe, 7/24 özel güvenlikli, spor salonu, her daireye özel kapalı otoparklı proje çok yakında kapılarını açıyor.

Bu projeyi 7747 kişi inceledi

Projeden İlanlar
390,000 TL
90 m2 2+1 2. Kat Kombi
UĞURMUMCUDA 25 YILLIK TECRÜBE,TÜRKİYE ÇAPINDA 60 ŞUBESİ İLE İNTERNET AĞINA SAHİP TEK GAYRİMENKULUN DOĞRU ADRESİNDEN UĞURMUMCUNUN YILDIZI ASLI BAHÇEDE 2+1 90 M2 MUHTEŞEM KREDİYE UYGUN SATILIK DAİRE..!!! Anadolu Yakası'nda Kartal'da yükselen Asl'ı Ba
>>İlanı İncele
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal - Uğurmumcu Mah.

Uğur Mumcu Mahallesi, Kartal ilçesinin kuzeybatısında Yakacık ve Sancaktepe sınırlarında, tamamı site tarzı ve modern bir şehir planlaması şeklinde kurulmuştur. Mahallenin tarihçesi 1990 yılına kadar uzanmaktadır. Bu dönemde gecekondu mesken müdürlüğününaldığı karar ile " Soğanlık 2 Numaralı Gecekondu Önleme Bölgesi " olarak ilan edilmiştir. İnşaat faaliyetleri başlamadan önce zemin etüt çalışması yapılmış, imara uygunluk raporu verildikten sonra 1992 yılından itibaren yapılaşma faaliyetleri başlamıştır. 1995 yılında merhum araştırmacı gazeteci yazar Uğur Mumcu'nun adı verilmiştir.

Her şey en baştan, inşaatlar başlamadan önce mahallenin her bir bölgesi projelendirildiği için Uğurmumcu, sadece Kartal ilçesinin değil, düzenli yapılaşması ile İstanbul Anadolu yakasının en nezih mahallelerinden birisidir.

Coğrafi olarak Yakacık, Soğanlık, Aydos Ormanları ve Sancaktepe ile komşudur. Ulaşım olarak Kadıköy, Kartal, üsküdar'dan doğrudan otobüs minibüs bulmak mümkündür.
Ayrıca mahallenin çevresinden geçen D 100 - TEM bağlantı yolları ile ana arterlere ulaşmak kolaydır. Yeni yapılan Kadıköy - Gebze metro hattına ulaşım süresi yaklaşık 7 dakikadır. Mahalle spor tesisleri, piknik alanları, parkları ve Yeşil alanları ile İstanbul Anadolu yakasının en çokrağbet gören yerlerinden birisidir.