Atlantis Premium Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Yenişehir Mah. İnşaat FirmasıAtlantis İnşaat Proje Alanı27,000 m2 Metrekare Aralığı40 - 126 Daire Sayısı239 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda SeçenekleriStüdyo, 1+1, 2+1
Proje Hakkında
Atlantis Premium Residence Kurtköy'de Sabiha Gökçen havalimanına, Formula 1 Pistine ve Viaport'a çok yakın 40 m2 ile 126 m2 arası değişen 239 dairelik bir residence projesidir. Proje içerisinde 7/24 özel güvenlik, yüzme havuzu, açık kapalı otopark, fitness center, kat hizmetleri gibi bir çok sosyal imkanlar sunuluyor.

Bu projeyi 4312 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi