By Vista

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Kurtköy Mah. İnşaat FirmasıYarbay Yapı Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı50 - 88 Daire Sayısı240 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1
Proje Hakkında
Yarbay Yapı tarafından yapılan By Vista projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Via Port'a, Pendik marinaya 5 dakika, İDO deniz otobüsüne 5 dakika ve çevre yoluna 3 dakika mesafede İstanbul Pendik Kurtköy'de yer almaktadır.

Proje Özellileri arasında:
* 7/24 Saat Güvenlik
* Dinlenme Alanları
* Yüzme Havuzu
* Yürüyüş Ve Koşu Alanları
* Oyun Park Alanı
* Sauna
* Sosyal Tesis Alanı
* Fitness Salonu
* Görüntülü Diafon Sistemi

Bu projeyi 1256 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi