Dap Yapı Dragos Royal Towers

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Orhantepe Mah. İnşaat FirmasıDap Yapı Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı88 - 270 Daire Sayısı212 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi06/2012 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Proje Hakkında
Kartal sahil yolunda Prens adalarının karşısında yelken şeklinde Dap Yapı tarafından özgün mimarisiyle inşa edilen Dragos Royal Towers siz, yeni sahiplerini bekliyor. Proje 4 blokta 212 daireden oluşuyor. Tüm daireler Kınalı, Heybeli, Burgaz ve Büyükada’nın enfes manzarasına hakim. Daire sahipleri için her türlü konfor düşünülüp, açık yüzme havuzu, spor salonu, rezidans hizmetleri, kapalı otopark gibi bir çok özellikle donatılmıştır.

Bu projeyi 9648 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu ilçemizin tarihi çok eskilere Bizans dönemine kadar gitmektedir. Coğrafi olarak ise Maltepe, Pendik ve Sancaktepe ile komşuluğu vardır.

Bu tarihi ilçede ilk vapur iskelesi 1857 yılında yapılmıştır. Daha sonra 1873'te Haydarpaşa-Pendik tren hattı gelmiştir ve bu hattın açılmasıyla yerleşim bakımından hareketlenme başlamıştır. Asıl olarak 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak gelişmesiyle nüfusu hızla göç almaya başlamış ve çok daha büyük bir ilçe haline gelmiştir. Halen İstanbul için en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Son zamanlarda ise bölgeye yapılan yeni inşaat projeleriyle yıldızı bir kez daha parlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük Adalat Sarayı yine ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kartal Mahalleleri: Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi,Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi , Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Soğanlık Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesi'dir.

Kartal satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılığı arsa ve kartalda hertürlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak kartal temsilciliklerimizden yapabilirsiniz.