Eagle Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Yunus Mah. İnşaat FirmasıSelimoğlu Group Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı52 - 130 Daire Sayısı134 İşyeri Sayısı10 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1, 1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
İstanbul Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Kartal'da Selimoğlu Group tarafından inşa edilen Eagle Residence konum olarak Kartal sahile aracınızla 5 dakika, Pendik Marina’ya 8 ve E-5’e sadece 1.4 kilometre mesafede bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Metrosu ve Real Avm yanıbaşınızda yer almaktadır.

Proje kapsamında her daire sakini için:
* 7/24 özel güvenlik
* Kapalı ve açık otopark
* Her kat için müstakil kat bahçesi
* Açık ve kapalı yüzme havuz
* Çocuk oyun alanları
* Spor merkezi, spa, hamam ve sauna gibi bir çok özelliği bulunmaktadır

Bu projeyi 2863 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu ilçemizin tarihi çok eskilere Bizans dönemine kadar gitmektedir. Coğrafi olarak ise Maltepe, Pendik ve Sancaktepe ile komşuluğu vardır.

Bu tarihi ilçede ilk vapur iskelesi 1857 yılında yapılmıştır. Daha sonra 1873'te Haydarpaşa-Pendik tren hattı gelmiştir ve bu hattın açılmasıyla yerleşim bakımından hareketlenme başlamıştır. Asıl olarak 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak gelişmesiyle nüfusu hızla göç almaya başlamış ve çok daha büyük bir ilçe haline gelmiştir. Halen İstanbul için en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Son zamanlarda ise bölgeye yapılan yeni inşaat projeleriyle yıldızı bir kez daha parlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük Adalat Sarayı yine ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kartal Mahalleleri: Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi,Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi , Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Soğanlık Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesi'dir.

Kartal satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılığı arsa ve kartalda hertürlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak kartal temsilciliklerimizden yapabilirsiniz.