Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Yenişehir Mah. İnşaat FirmasıEkşioğlu İnşaat Proje Alanı16,000 m2 Metrekare Aralığı0 - 0 Daire Sayısı192 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri3+1
Proje Hakkında
Pendik Kurtköy'de Ekşioğlu Yeşil Vadi Evleri çevreyollarına, Sabiha Gökçen Havalimanına, Formula 1 Pisti, Viaport alışveriş merkezi yakın radye temelli deprem yönetmeliğine uygun, 7/24 özel güvenlikli, botanik bahçeli, otoparklı sitede yeni yaşam sizi bekliyor.

Bu projeyi 9683 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi