Fuaye Turkuaz Maltepe

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Maltepe / Zümrütevler Mah. İnşaat FirmasıYılmaz İnşaat Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı65 - 195 Daire Sayısı186 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
Yılmaz İnşaat tarafından yapılan, Maltepe Süreyyapaşa’da, Süreyyapaşa Ormanı’na sıfır konumdaki Fuaye Turkuaz 14 ve 24 katlı iki blokta toplam 186 daireli bir projedir. Projede; 7/24 özel güvenlik, yüzme havuzu, hobi salonları, kat bahçeleri gibi bir çoksosyla olanak sağlanmaktadır. Proje e-5 metro istasyonuna 4 dakika, sahile 7, Bağdat Caddesi’ne 9 dakika mesafede yer alıyor.

Bu projeyi 4472 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Maltepe

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesi Kadıköy, Kartal ve Ümraniye ilçeleriyle komşudur. Marmara denizine kıyısı vardır ve Tuzla'dan Kadıköy'e uzanan sahil yolu bulunmaktadır.

Maltepe ulaşım olanakları bakımından oldukça zengindir.
Kadıköy'den Kartal, Maltepe, Pendik ve Gebze'ye giden tüm otobüs ve minibüsler e-5 karayolu ve minibüs caddesinden geçmektedir. Otobüs, minibüs ve tren ulaşımının yanı sıra yapımı yeni biten ve faaliyete geçen Kadıköy - Gebze metrosu kullanılabilir.

Yerleşim düzeni ile ilçe E-5 karayolu üzeri ve altı. iki gruba ayrılır. Toplam 18 mahallesi vardır. Bunlar: Altayçeşme mahallesi, Altıntepe mahallesi, Aydınevler mahallesi, Bağlarbaşı mahallesi, Başıbüyük mahallesi, Büyükbakkalköy mahallesi, Cevizli mahallesi, Çınar mahallesi, Esenkent mahallesi, Feyzullah mahallesi, Fındıklı mahallesi, Girne mahallesi, Gülensu mahallesi, Gülsuyu mahallesi, İdealtepe mahallesi, Küçükyalı mahallesi, Yalı mahallesi ve Zümrütevler mahallesedir.

Maltepe satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılı arsa ve maltepede her türlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak maltepe temsilciliklerimizden rahatlıkla yapabilirsiniz.