Gece Mavisi Konutları

Proje Bilgi
BölgeAnkara / Çankaya / Sancak Mah. İnşaat FirmasıTeget Yapı Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı55 - 85 Daire Sayısı0 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1
Proje Hakkında
Teget Yapı Tarafından Ankara Eryaman'da Sancak Mahallesinde devam eden Gece Mavisi Konutları siz, yeni sahiplerini bekliyor.

Bu projeyi 1842 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

Ankara

Türkiye'nin başkenti Ankara, I. Dünya Savaşı sonrası Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki ulusal direnişte önemli bir pay sahibidir. Ulusal Kurtuluş Savaşı sonrası ülkemizin düşman işgalinden kurtarılmasıyla 13 Ekim 1923'de yeni Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti ilan edilmiştir.

Şehrin tarihi çok eski Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Selçuklular, ve Osmanlı İmparatorluğu gibi uygarlıklara kadar dayanmaktadır. Cumhuriyet döneminde Ankara'nın en belirgin simgelerinden Anıtkabir Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşı için yaptırılmıştır. 1953 yılında tamamlanan bu antik ve modern mimari sentezi, Türk mimarisinin gücünü ve zarafetini kanıtlamaktadır.

Ankara ilçeleri; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar' dır.