Helenium Sun

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Esentepe Mah. İnşaat FirmasıBaşarır İnşaat Proje Alanı10,000 m2 Metrekare Aralığı105 - 150 Daire Sayısı211 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi10/2009 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
İstanbul'un yeni gözde ilçesi Kartal Esentepe'de Başarır İnşaat tarafından 10.000m2 üzerine 5 blok 211 daire olarak inşaa edilmiştir. 1+1 - 2+1 - 3+1 oda seçenekleriyle, 7/24 özel güvenlik, açık yüzme havuzu, kapalı garajı, tenis kortu gibi bir çok sosyal aktivite yapma imkanını oturanlarına sunuyor.

Bu projeyi 9666 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu ilçemizin tarihi çok eskilere Bizans dönemine kadar gitmektedir. Coğrafi olarak ise Maltepe, Pendik ve Sancaktepe ile komşuluğu vardır.

Bu tarihi ilçede ilk vapur iskelesi 1857 yılında yapılmıştır. Daha sonra 1873'te Haydarpaşa-Pendik tren hattı gelmiştir ve bu hattın açılmasıyla yerleşim bakımından hareketlenme başlamıştır. Asıl olarak 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak gelişmesiyle nüfusu hızla göç almaya başlamış ve çok daha büyük bir ilçe haline gelmiştir. Halen İstanbul için en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Son zamanlarda ise bölgeye yapılan yeni inşaat projeleriyle yıldızı bir kez daha parlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük Adalat Sarayı yine ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kartal Mahalleleri: Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi,Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi , Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Soğanlık Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesi'dir.

Kartal satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılığı arsa ve kartalda hertürlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak kartal temsilciliklerimizden yapabilirsiniz.