Mini Point

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Kurtköy Mah. İnşaat FirmasıAnadolum İnşaat Proje Alanı10,000 m2 Metrekare Aralığı45 - 105 Daire Sayısı132 İşyeri Sayısı13 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1, 1+1, 2+1
Proje Hakkında
İstanbul, Pendik Kurtköy'de Anadolum İnşaat tarafından yapılan Mini Point projesi bölgede yer alan Viaport'a 10dk, Sabiha Gökçen Havalimanına 7dk ve Tem otobanına 4 km uzaklıkta yer almaktadır.

5000 m2'büyüklüğünde arsa üzerine yapılan 132 dairelik Mini Point U şeklindeki mimarisi sayesinde tüm daireler peyzaj alanına ve havuza bakmaktadır.

Sosyal imkanlar bakımından oldukça zengin bir donanıma sahip olan projede:

* 7/24 güvenlik
* Yüzme havuzu
* Otopark
* Çocuk oyun alanı gibi daha bir çok özelliği barındırmaktadır.

Bu projeyi 477 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi