Nissa O2 Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir1.Kısım Mah. İnşaat Firması Proje Alanı66,000 m2 Metrekare Aralığı80 - 255 Daire Sayısı223 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir yer alan Nissa O2 Residence Konutları Türk-Avusturya ortaklı Nissa İnşaat tarafından Bahçeşehir Ispartakule sınırında Türkiye’deki ilk konut projeleri olarak yeni bir konsept anlayışıyla hayata geçiriliyor.

Nissa O2 Residence Konutları 32 katlı tek blok dört bağımsız kuleden oluşan 16 cepheli bir yapı olarak inşa edildiğinden çift cephe teknolojisi sayesinde kulede 4 mevsimi yaşamak mümkün olacak. Toplam 223 adet konuttan meydana gelen bu projede:

* 7/24 özel güvenlik
* Kapalı ve açık otoparklar
* Çocuk oyun alanları
* Yüzme havuzu
* Sauna
* Cafe, restoran
* Fitness center
* Yürüyüş parkuru gibi bir çok sosyal imkanlar sunmaktadır.

Bu projeyi 2096 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul

Türkiye'de Marmara Bölgesi'nde yer alır ve gerek nüfusu gerekse ekonomisiyle ülkenin en büyük kentidir. Şehir insanlık tarihi boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapmıştır. 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle de Dünyada 34. sırada yer alır.

İstanbul coğrafi olarak kuzey marmara'da yer alır ve yedi tepe üzerine kuruludur. Sahip olduğu asya kıtasını avrupaya, karadeniz'i akdenize bağlayan boğazı sayesinde eşsiz bir konuma ve değere sahiptir. Dünyada iki kıta üzerine kurulu tek şehir olma özelliği ile de eşsiz bir yerdir.

2011 adrese dayalı resmi açıklamalara göre İstanbul'un nüfusu 13.483.052 kişidir. Nüfus açısından il sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre ise İstanbul Avrupa'da birinci sırada yer alır. Gerek nüfus yoğunluğundan gerekse de sahip olduğu eşsiz tarihi kültür ve eserleri sayesinde ülkenin en önemli turist çeken illerinden birisidir.

İstanbul ilçeleri; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu'dur.

İstanbul satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılı arsa ve hertürlü emlak alım, satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak istanbul temsilciklerimizden rahatlıkla yapabilirsiniz.