Recep Ağa Konakları

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Kurtköy Mah. İnşaat FirmasıTaban İnşaat Proje Alanı9,000 m2 Metrekare Aralığı60 - 175 Daire Sayısı170 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Proje Hakkında
Pendik Kurtköy'de Sabiha Gökçen Havalimanının ve Formula 1'in yanı başında çağdaş mimari konseptiyle, yeni bir yerleşim alanı olarak tasarlanmış, deniz adalar manzaralı, 7/24 özel güvenlikli, Fitness Salonu, Sauna, Çocuk Oyun Salonu, Toplantı Salonu, Süs Havuzu, Kamelya ve Barbekü alanları gibi bir çok sosyal aktivite sizi bekliyor.

Bu projeyi 7141 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi