Safi Espadon

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Soğanlıkyeni Mah. İnşaat FirmasıSafi Holding Proje Alanı5,000 m2 Metrekare Aralığı70 - 120 Daire Sayısı136 İşyeri Sayısı10 Proje Bitiş Tarihi07/2014 Oda Seçenekleri1, 1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
İstanbul Kartal'da kendine has mimari çizgisiyle inşa edilen Safi Espadon Projesi tasarımıyla diğer projeler arasında fark yaratıyor. 101 metre yüksekliğe ulaşan proje kapsamında 136 konut ve 11 ticari bölme bulunmaktadır.

İstanbul kartal metronun yanı başında yer alan Safi Espadon Residence ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanına 15dk, Tem kartal bağlantı yoluna 750m, Carrefour Maltepe Park ve Real AVM'ye çok yakın, Anadolu Adalet Sarayı'nın tam karşısında bulunmaktadır.

Safi Espadon Projesinde;
* 7/24 özel güvenlik
* Açık ve kapalı otopark
* Yüzme havuzu
* Residence hizmetleri
* Çocuk oyun alanları gibi daha bir çok sosyal imkandan yararlanabilirsiniz.

Bu projeyi 1607 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu ilçemizin tarihi çok eskilere Bizans dönemine kadar gitmektedir. Coğrafi olarak ise Maltepe, Pendik ve Sancaktepe ile komşuluğu vardır.

Bu tarihi ilçede ilk vapur iskelesi 1857 yılında yapılmıştır. Daha sonra 1873'te Haydarpaşa-Pendik tren hattı gelmiştir ve bu hattın açılmasıyla yerleşim bakımından hareketlenme başlamıştır. Asıl olarak 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak gelişmesiyle nüfusu hızla göç almaya başlamış ve çok daha büyük bir ilçe haline gelmiştir. Halen İstanbul için en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Son zamanlarda ise bölgeye yapılan yeni inşaat projeleriyle yıldızı bir kez daha parlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük Adalat Sarayı yine ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kartal Mahalleleri: Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi,Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi , Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Soğanlık Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesi'dir.

Kartal satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılığı arsa ve kartalda hertürlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak kartal temsilciliklerimizden yapabilirsiniz.