Sinerji Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Pendik / Yayalar Mah. İnşaat FirmasıAnadolum İnşaat Proje Alanı18,000 m2 Metrekare Aralığı78 - 117 Daire Sayısı179 İşyeri Sayısı13 Proje Bitiş Tarihi07/2014 Oda Seçenekleri1+1, 2+1, 3+1
Proje Hakkında
Sinerji Residence Anadolum İnşaat tarafından Pendik'te 6500m2 üzerinde 15 katlı tek blok üzerinde toplam 179 daire olarak inşa edilmektedir.

Sinerji Residence Projesinde;
* 7/24 özel güvenlik
* Otopark
* Panoramik Cephe
* Yüzme havuzu
* Çocuk Oyun Alanı ve Hobi Odası
* Türk hamamı, Sauna Fitness Salonu
* Merkezi Isıtma gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Bu projeyi 1681 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Pendik

Tahmin edilen tarihi Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin çok öncesine tarih öncesi çağlara kadar uzanan birçok medeniyete beşiklik yapmış olan bu güzel ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde Gebze'ye bağlı bir köy iken daha sonra Kartal bünyesinde bir kasaba olmuştur. 1987 tarihinde ise ilçe olmuştur.

İstanbul'un kıyı ilçelerinden birisi olan Pendik, sınırlarında Tuzla, Gebze, Şile, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli yer almaktadır. Yaklaşık 200 km2'lik bir alana sahip olan ilçenin Marmara Denizi'ne 9 km sahil şeridi bulunmaktadır.

Pendik mahalleleri: Ahmetyesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Köyü, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Köyü, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göçbeyli Köyü, Güllübağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, KurnaKöyü, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapanbağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, YenişehirMahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi