Sinpaş Altın Oran

Proje Bilgi
BölgeAnkara / Çankaya / İlkbahar Mah. İnşaat FirmasıSinpaş GYO Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı62 - 294 Daire Sayısı2647 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda Seçenekleri1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1
Proje Hakkında
Sinpaş Altın Oran, Sinpaş Gyo güvencesiyle, başkentimiz Ankara'da geçmiş ile geleceğin modernizmini yorumlayarak inşa ediyor.

ülkemizin en büyük temalı projesi olan Sinpaş Altın Oran Çankaya projesi 5 etaptan meydana geliyor ve 1850000 m2 arsa üzerine inşa edilecek olan bu projede

* Yapay göletlerle taçlanmış peyzajı,
* Üstün nitelikli konutları,
* Açık ve kapalı otoparkları,
* Spor tesisleri,
* Rekreasyon alanları
* Cafe-restoran,
* Market,
* Eczane,
* Anaokulu gibi bir çok sosyal ortak alanlar mevcuttur.

Bu projeyi 1391 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

Ankara

Türkiye'nin başkenti Ankara, I. Dünya Savaşı sonrası Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki ulusal direnişte önemli bir pay sahibidir. Ulusal Kurtuluş Savaşı sonrası ülkemizin düşman işgalinden kurtarılmasıyla 13 Ekim 1923'de yeni Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti ilan edilmiştir.

Şehrin tarihi çok eski Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Selçuklular, ve Osmanlı İmparatorluğu gibi uygarlıklara kadar dayanmaktadır. Cumhuriyet döneminde Ankara'nın en belirgin simgelerinden Anıtkabir Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşı için yaptırılmıştır. 1953 yılında tamamlanan bu antik ve modern mimari sentezi, Türk mimarisinin gücünü ve zarafetini kanıtlamaktadır.

Ankara ilçeleri; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar' dır.