Teknik Yapı UpCity Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Uğurmumcu Mah. İnşaat FirmasıTeknik Yapı A.Ş Proje Alanı0 m2 Metrekare Aralığı40 - 80 Daire Sayısı294 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda SeçenekleriStüdyo, 1+1, 2+1
Proje Hakkında
Teknik Yapı UpCity Residence çevresi ile dost, çevresi ile barışık, çevresindeki moderne sitelerle uyumlu ve entegre olmuş bir projedir.

Her dairenin kendisine özel kapalı oto parkı bulunur. otoparktan dairenize asansörle çıkabilirsiniz. Çevresinde yaya ve bisiklet yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu, fitness center'ı, 7/24 özel güvenliği ile eşsiz bir projedir.

Bu projeyi 9548 kişi inceledi

Projeden İlanlar
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal - Uğurmumcu Mah.

Uğur Mumcu Mahallesi, Kartal ilçesinin kuzeybatısında Yakacık ve Sancaktepe sınırlarında, tamamı site tarzı ve modern bir şehir planlaması şeklinde kurulmuştur. Mahallenin tarihçesi 1990 yılına kadar uzanmaktadır. Bu dönemde gecekondu mesken müdürlüğününaldığı karar ile " Soğanlık 2 Numaralı Gecekondu Önleme Bölgesi " olarak ilan edilmiştir. İnşaat faaliyetleri başlamadan önce zemin etüt çalışması yapılmış, imara uygunluk raporu verildikten sonra 1992 yılından itibaren yapılaşma faaliyetleri başlamıştır. 1995 yılında merhum araştırmacı gazeteci yazar Uğur Mumcu'nun adı verilmiştir.

Her şey en baştan, inşaatlar başlamadan önce mahallenin her bir bölgesi projelendirildiği için Uğurmumcu, sadece Kartal ilçesinin değil, düzenli yapılaşması ile İstanbul Anadolu yakasının en nezih mahallelerinden birisidir.

Coğrafi olarak Yakacık, Soğanlık, Aydos Ormanları ve Sancaktepe ile komşudur. Ulaşım olarak Kadıköy, Kartal, üsküdar'dan doğrudan otobüs minibüs bulmak mümkündür.
Ayrıca mahallenin çevresinden geçen D 100 - TEM bağlantı yolları ile ana arterlere ulaşmak kolaydır. Yeni yapılan Kadıköy - Gebze metro hattına ulaşım süresi yaklaşık 7 dakikadır. Mahalle spor tesisleri, piknik alanları, parkları ve Yeşil alanları ile İstanbul Anadolu yakasının en çokrağbet gören yerlerinden birisidir.