Teknik Yapı Uprise Elite Residence

Proje Bilgi
Bölgeİstanbul / Kartal / Soğanlıkyeni Mah. İnşaat FirmasıTeknik Yapı İnşaat Proje Alanı125,000 m2 Metrekare Aralığı50 - 140 Daire Sayısı750 İşyeri Sayısı0 Proje Bitiş Tarihi00/0000 Oda SeçenekleriStüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Proje Hakkında
Günümüzün en seçkin inşaat firmalarından olan Teknik Yapı tarafından inşa edilen Teknik Yapı Uprise Elite Residence projesi Kartal Anadolu Adliye Sarayı'nın tam karşısında yer alıyor. Cevizli metro istasyonuna, e-5 karayoluna, Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığıyla dikkat çeken proje sakinlerine huzurlu ve konforlu yaşam sunuyor.

* 7/24 güvenlik
* Kapalı - Açık Otoparklar
* Kamera kontrollü güvenlik sistemi
* Yüzme havuzları
* Türk hamamı
* Yürüyüş alanları
* Basketbol Sahası
* Fitness Salonu
* Yangın, doğalgaz ve kapı hırsız alarmı
* Çocuk park alanları

Bu projeyi 9686 kişi inceledi

Projeden İlanlar
2,200 TL
110 m2 2+1 10. Kat Merkezi Sistem
TEKNİK YAPININ YAPTIĞI KARTAL UPRİSE ELİTE RESİDENCEDE, KARTAL ADLİYESİNİN HEMEN KARŞISINDA, E5 METROYA YÜRÜME ÇOK YAKIN, YENİ AÇILACAK İKEA MAĞAZASININ BİTİŞİĞİNDE, KAPALI OTOPARKLI, ASASNÖRLÜ, AÇIK VE KAPALI YÜZME HAVUZLU, FİTNESS SPOR SALONLU, ÖNÜ KAPA
>>İlanı İncele
1,500 TL
70 m2 1+1 4. Kat Merkezi Sistem
TEKNİK YAPININ YAPTIĞI KARTAL UPRİSE ELİTE RESİDENCEDE, KARTAL ADLİYESİNİN HEMEN KARŞISINDA, E5 METROYA YÜRÜME ÇOK YAKIN, YENİ AÇILACAK İKEA MAĞAZASININ BİTİŞİĞİNDE, KAPALI OTOPARKLI, ASASNÖRLÜ, AÇIK VE KAPALI YÜZME HAVUZLU, FİTNESS SPOR SALONLU, ÖNÜ KAPA
>>İlanı İncele
Çevre Hakkında

İstanbul - Kartal

İstanbul Anadolu yakasında yer alan bu ilçemizin tarihi çok eskilere Bizans dönemine kadar gitmektedir. Coğrafi olarak ise Maltepe, Pendik ve Sancaktepe ile komşuluğu vardır.

Bu tarihi ilçede ilk vapur iskelesi 1857 yılında yapılmıştır. Daha sonra 1873'te Haydarpaşa-Pendik tren hattı gelmiştir ve bu hattın açılmasıyla yerleşim bakımından hareketlenme başlamıştır. Asıl olarak 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak gelişmesiyle nüfusu hızla göç almaya başlamış ve çok daha büyük bir ilçe haline gelmiştir. Halen İstanbul için en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Son zamanlarda ise bölgeye yapılan yeni inşaat projeleriyle yıldızı bir kez daha parlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük Adalat Sarayı yine ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Kartal Mahalleleri: Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi,Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Soğanlık Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi , Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Soğanlık Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi ve Yunus Mahallesi'dir.

Kartal satılık daire, kiralık daire, satılık arsa, kat karşılığı arsa ve kartalda hertürlü emlak alım , satım ve kiralama işlemlerinizi kaçmaz emlak kartal temsilciliklerimizden yapabilirsiniz.