Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Eskişehir Odunpazarı'nda  Emlak, Kaçmaz Emlak'tan Sorulur !

Eskişehir Odunpazarı'nda Emlak, Kaçmaz Emlak'tan Sorulur !

1248 kişi okudu.
Eskişehir Temsilcimiz, Merve ve Yunus TINMAZ Çifti, Gayrimenkul Sektörüne Kaçmaz Emlak İle girmekle ne denli isabetli ve doğru bir karar verdiklerini ileriki zamanlarda daha iyi görmüş olacaklardır. Kendilerini Kutlarız.

Günümüzde müşteriler, yiyecekten giyeceğe ve hemen hayatın her alanında hizmet veren ve kendini kanıtlamış marka olmuş, işletmeleri tercih etmektedir. Dolayısıyla girişimcilerde kendini kanıtlamış müşteri tercihine mazhar olmuş ve müşteri potansiyeli olan firmalardan bayilik alarak işe başlamanın başarı getireceğine inanıyor ki, bu çok doğru bir yaklaşımdır.
( Amerika'yı yeniden keşfetmenin manası yok) !

Ancak bayilik veren bazı firmalar, maalesef bu talebi istismar ederk, astronomik rakamlara ulaşan bayilik ücretleri ile bayilerini adeta sömürdüklerini görüyoruz..

Kaçmaz Emlak, ise bayiden yüksek bayilik ücreti almak yerine, bayi ile büyümeyi ve kitlelere bayileri aracılığı ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

Eskişehir Odunpazarı Temsilcimiz, Merve ve Yunus TINMAZ Çiftimiz de gayrimenkul sektörüne girerken gayrimenkul bayiliği veren firmaları araştırmış, analiz etmiş ve en iyisi Kaçmaz Emlak demiş ve aramıza katılmış bulunuyorlar. 
Kendilerini Kutluyor ve Kaçmaz Emlak ailesine hoş geldiniz diyoruz. 

................................................
Bayilik ücretimiz yıllık sadece 6.000 TL


Bayilik Hattı    : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00
Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
........................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcu da falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nüshası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nüshasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nüshasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen.Ya hu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.