Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

28 Nisan 2018 Cumartesi 32501 kişi okudu.
Hürriyet Gazetesi tarafından, Büyük Tarabya Grand Hotel'de Düzenlenen "Türkiye Emlak Sektörünün 2016 Yılı EN'leri Değerlemesinde" Kaçmaz Emlak Küçükyalı Temsilcimiz, İstanbul, Ankara, İzmir Değerlendirilmesi Birinci Seçilmiş ve Ödüllendirmiştir.

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz İsmail Akgün, "Bir başarı elde ettiysek bunda Kaçmaz Emlak'ın bize sunmuş olduğu modern Online Emlak Otomasyon sisteminin büyük payı vardır." dedi.

"Kaçmaz Emlak'ın bizlere sunduğu modern otomasyon sistemi sayesinde müşteri takibi ve emlak takibini kolay ve rahat yapıyor ve zaman kazanıyoruz.''  ''Online otomasyonumuz sayesinde ofisimiz her daim yanımızda ve cebimizde taşıyoruz. Dolayısıyla aklımız arkda kalmıyor. Böylece hizmet kalitemiz artıyor, buda müşteri memnuniyeti getiriyor, başarı getiriyor'' 

''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu bu eşsiz otomasyon sayesinde, işlerimizi daha şevkle yapıyoruz. Tabiri caizse rakiplerimiz yaya, biz atlıyız. ''Hizmette kimse bizimle yarışamaz." dedi. İsmail Akgün, Kaçmaz Emlak camiasında ki arkadaşlarına da seslenerek tavsiyelerde bulundu: ''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu eşsiz Emlak Otomasyon programını tüm fonksiyonlarını, tam olarak kullandığınızda hem işinize daha hakim olacaksınız, hem zaman kazanacaksınız, hem de daha çok para kazanmış olacaksınız'' dedi.

...........................................................................................................................................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mahmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 
 

Franchise, Bayilik başvuru formunu: TIKLA

------------------------------------------------------------------------------------
Adres: Kaçmaz Emlak İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Uğurmumcu Mah.
Şeyh Şamil Cad.Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No:26 / 3  Kartal / İstanbul 

Tel: 0532 212 13 91 
        0216  475 86 00  PBX