Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilciliğimiz

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilciliğimiz

28 Nisan 2018 Cumartesi 13251 kişi okudu.
Hürriyet Gazetesi tarafından, Büyük Tarabya Grand Hotel'de Düzenlenen "Türkiye Emlak Sektörünün 2016 Yılı EN'leri Değerlemesinde" Kaçmaz Emlak Küçükyalı Temsilcimiz, İstanbul, Ankara, İzmir Değerlendirilmesi Birinci Seçilmiş ve Ödüllendirmiştir.

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz İsmail Akgün, "Bir başarı elde ettiysek bunda Kaçmaz Emlak'ın bize sunmuş olduğu modern Online Emlak Otomasyon sisteminin büyük payı vardır." dedi.

"Kaçmaz Emlak'ın bizlere sunduğu modern otomasyon sistemi sayesinde müşteri takibi ve emlak takibini kolay ve rahat yapıyor ve zaman kazanıyoruz.''  ''Online otomasyonumuz sayesinde ofisimiz her daim yanımızda ve cebimizde taşıyoruz. Dolayısıyla aklımız arkda kalmıyor. Böylece hizmet kalitemiz artıyor, buda müşteri memnuniyeti getiriyor, başarı getiriyor'' 

''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu bu eşsiz otomasyon sayesinde, işlerimizi daha şevkle yapıyoruz. Tabiri caizse rakiplerimiz yaya, biz atlıyız. ''Hizmette kimse bizimle yarışamaz." dedi. İsmail Akgün, Kaçmaz Emlak camiasında ki arkadaşlarına da seslenerek tavsiyelerde bulundu: ''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu eşsiz Emlak Otomasyon programını tüm fonksiyonlarını, tam olarak kullandığınızda hem işinize daha hakim olacaksınız, hem zaman kazanacaksınız, hem de daha çok para kazanmış olacaksınız'' dedi.

Franchise, Bayilik başvuru formunu: TIKLA