Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Türkiye'nin En Yaygın Emlak Bayilik Zinciri & Ofisleri !

Türkiye'nin En Yaygın Emlak Bayilik Zinciri & Ofisleri !

5957 kişi okudu.
Türkiye Geneline Yayılmış, En Yaygın Emlak Bayilik & Franchise Ofisleri, Kaçmaz Emlak Ofisleridir.

Değerli girişimciler, Kaçmaz Emlak, Türkiye genelinde 30 İlde en yaygın emlak bayilik & franchise ofislerine sahip bir emlak zinciridir! 

Google, www.kacmazemlak.com sitemizin optimizasyonuna ve ziyaretçi sayısına göre zaman zaman kalite puanı verir, ve her seferinde www.kacmazemlak.com'a 
10 üzerinden 10 kalite puanı vermiştir.

Google, adwords reklamı veren, firmaların performansını değerlendiren listeler yayınlar, bu listelerin içinde, sahibinden.com, Hürriyet Emlak, Zingat, Emlakjet, Milliyet Emlak gibi dev emlak sitelerinin yer aldığı performans listesinde, emlakçı olarak sadece Kaçmaz Emlak'a yer vermektedir!

Yani anlıyacağınız emlak bayiliği veren, hiç bir emlak firması, Google'ın reklam performans listesine giremiyor, işte farkımız!

Google, adwords bilenleriniz varsa, bunu teyit edebilirler.

Kaçmaz Emlak, Remx'tan sonra ziyaretçi sayısı ( Hiti) en yüksek emlak firmasıdır !  

Ayrıca en kapsamlı online emlak takip otomasyon programı kullanan tek emlak firmasıdır!
Tıpkı bankalar gibi, kalemi sadece imza için kullanırız, tüm işlerimizi sistemimiz takip eder.

Yıllık 6.000 TL üyelik ücreti, dışında herhangi bir ücret almıyoruz! 

Bayilerimize ve elemanlarına sürekli ücretsiz eğitimler veriyoruz!

Bayilerimize, sürekli Satılık ve Kiralık Emlak yönlendiriyor ve tek kuruş almıyoruz!

Bayilerimize, sürekli Alıcı, Satıcı ve Kiracı müşterileri yönlendiriyor ve tek kuruş almıyoruz!

Türkiye'de bizim dışımızda böyle bir hizmet veren tek bir firma göremezsiniz!

Emlak bayilik fiyatımız yıllık sadece, 6.000 TL ve ayrıca satışlarınızdan pay almıyoruz!

Remziye Ocak:  0546 544 64 17 

Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
.................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.