Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Bursa Osmangazi Temsilcimiz Ayhan YILDIZ Diyor ki!

Bursa Osmangazi Temsilcimiz Ayhan YILDIZ Diyor ki!

Ben Ayhan YILDIZ, Bilgisayar ve iletişim sektöründe onlarca personelimle güzel işler yaptık fakat bir dönem sonra mali krize girdik ve sektörümüze veda etmek zorunda kaldım. Ne yapsam, ne etsem diye araştırmalar yaparken,

Kaçmaz Emlak, bayilik ilanlarını gördüm, hemen Kaçmaz Emlak genel müdürlüğünü arayıp direkt Aziz KAÇMAZ Bey ile görüştüm. Aziz Beye bilgisayar ve iletişim sektöründe yaşadığım zor dönemlerimi kısaca özetledim. Emlak sektörü hakkında ise en ufak bir bilgiye sahip değilim buna rağmen emlak sektöründe iş yapabilir miyim? yapamaz mıyım tereddütlerim var dedim. Aziz Bey bizim bayimiz olduğunuz sürece en ufak bir acemilik ya da sıkıntı yaşamazsınız dedi. Çünkü biz her aşamada bayilerimizin yanındayız; dolayısıyla bayilerimizin başarısı sonuçta bizim başarımız olacak, Bu bakımdan en ufak bir tereddütünüz olmasın dedi. 

Aziz Beye, ofisim kendi mülküm ve iş merkezinin 4.katındadır dedim. Aziz Bey, müşteriler 4.kata üşenir çıkmaz. Emlak ofisiniz, mümkünse zemin katta olmalı ya da 1. katta olmalı 4. katta iş yapamazsınız deyince, bilgisayar ve iletişim işimden kalma bu ofisimden başka ofis açacak taşınacak  durumda değilim şansımı denemek istiyorum dedim. Aziz Bey, üst katlarda da iş yapılır ama çok koşturmak, çok yüksek performans gerektirir demişti.

Gemileri yakmıştım, başka da seçeneğim yoktu ve hemen kararımı verdim, Bayilik sözleşmemizin imzasına müteakip Aziz Bey hızlı bir şekilde bayiliğimi aktif hale getirdi ve hemen uzaktan eğitime başladık. Kaçmaz Emlak'ın Online Emlak Otomasyonu sayesinde bir iki hafta içinde tecrübeli usta emlakçılar kadar hatta fazlası bilgi ve donanıma sahip oldum. Şu anda 10 kişilik Emlak Danışmanı ekip arkadaşlarımla ve yine iş merkezimizin 4.katında aşağıya inmeye artık gerek duymadan Emlak Müşavirliği mesleğini severek başarıyla icra ediyorum.

Şimdiye kadar verdiğim en iyi kararlardan biri de Kaçmaz Emlak bayiliğini almış olmaktır. Aziz KAÇMAZ ve KAÇMAZ EMLAK şirketine sonsuz teşekkürler.

Yeni girişimcilere Kaçmaz Emlak bayiliğini önemle tavsiye ederim, pişman olmayacaklardır. Sloganımız ’’Birlikte Güçlüyüz’’

​......................................................................................

Üstün Hizmetlerimizin Yıllık Bayilik Bedeli sadece: 3.000 TL + K.D.V  Kredi Kartınızla 3 Taksitte Ödeme İmkanı Tanıyoruz. 
Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz.!  

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
Temsilcilik Almak : 0216 475 86 00
Remziye Ocak  : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz     : 0532 212 13 91

......................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mahmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 
 

 

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.