Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Emlak Bayiliği & Franchising yönetmenimiz Remziye hanım, diyor ki !

Emlak Bayiliği & Franchising yönetmenimiz Remziye hanım, diyor ki !

11 Yıldır Emlak Sektöründe Birçok Zincir Emlak Firmalarında Yöneticilik Yaptım. Ama İtiraf Etmeliyim ki, Kaçmaz Emlak Otomasyon Sistemini Henüz Hiç Bir Firma Keşfetmiş Değil.!

Bu emlak otomasyon sistemini tam anlamıyla kullanan bir emlak ofisi ile kimse rekabet edemez! Bu sistem sayesinde işlerimizi hızlı ve etkili bir şekilde hallederek yalnızca zamandan kazanmış olmayacağız, aynı zamanda müşterilere de hem hızlı hem faydalı hizmet vererek diğer firmalara nazaran daha yüksek bir müşteri memnuniyeti ile daha çok insana ulaşacağız: dolayısıyla da daha çok kazanacağız. 

Kaçmaz Emlak bayilik yönetimini, bundan böyle ben devralmış bulunuyorum ve size kazandırma sözü veriyorum. 

Gelin sizde bugünün işini, yarına bırakmayın; haydi arayın, bayiliğinizin aktivasyonunu birlikte yapalım.!
....................................................................................

Üstün Hizmetlerimizin Bayilik Bedeli Yıllık sadece: 3.000 TL. Kredi Kartına 3 Taksitte Ödeme İmkanı Tanıyoruz. 

Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz.!  

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
Emlak bayiliği & Franchising için hemen arayınız.

                        
: 0216 475 86 00
Remziye Ocak : 0543 744 21 36

Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
.......................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mahmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim...