Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Emlak Bayiliği Nasıl Bir İş

Emlak Bayiliği Nasıl Bir İş

2710 kişi okudu.
Bayilerimiz, Müşteri Memnuniyetini Önemsiyor, Dolayısıyla Geri Dönüşleride Oluyor! "Ne ekersen, onu biçersin"

Ebru Hanım, 10 yıldan beri Bağdat Caddesi Temsilciliğimizin, sadık müşterileri arasında bulunuyor. Ebru hanım, geçenlerde Bağdat Caddesi Temsilcimiz İsmail Akgün'ünün asistanını arıyor, satmak istediği dairesinin adresini veriyor ve satılabilecek bir ekspertiz raporu istiyor. İsmail bey uzman ekibiyle sözkonusu daireyi inceleyip resimlerini ve videosunu çekiyor. Ayrıca detaylı bir ekspertiz raporu hazırladıktan sonra, İsmail bey bizat Ebru hanımı, arıyor ekspertiz raporumuzu takdim etmek üzere biz mi gelelim, yoksa siz mi ofisimize teşrif edeceksiniz diye soruyor. 

Ebru hanım, İsmail bey siz ve elemanlarınız işinizden olmayın, ben bir kahvenizi içmeye gelirim diyor ve kalkıp Bağdat Caddesi temsilciliğimize teşrif ediyor. Kahveler içilirken ekspertiz raporunu hazırlayan ekip arkadaşlarımız, Ebru hanıma büyük ekranda sunumunu yapıyor, çektikleri resimleri ve videoları gösteriyor, yazmış oldukları tanıtım yazılarını gösteriyor ve Ebru hanımın görüşü veya ilave edilecek farklı bir şey olup olmadığı soruluyor. Ebru hanım valla çocuklar ben dairemin bu kadar güzel olduğunu şimdi sizi dinleyince fark ettim, inanırmısınız dairemi benden daha çok tanımışsınız, size çok teşekkür ederim, ama bu dairemi satmam gerekiyor, size güveniyorum diyor ve satış startını veriyor.

Bağdat Caddesi temsilciliğimiz, daireyi çok kısa bir sürede ve müşterimiz Ebru hanımın istediği fiyattan satışını gerçekleştiriyor. Ebru hanım memnuniyetin bir ifadesi olarak satış ekibimize 1 tepsi nefis cevizli baklava getiriyor ve Bağdat Caddesi temsilcimiz İsmail Akgün'e, Ayvalık Cunda Adasında Yaz kış oturabileceği bir gayrimenkul bulması için  talimatı veriyor. İsmail bey, Kaçmaz Emlak merkez ofisimizi arayarak söz konusu bölgede yardım istemiştir. Genel  Merkezimiz, İsmail beye tabiiki yardımcı olacaktır. Çünkü müşteri bizim için sözde değil, özde velinimettir 

 

Kaçmaz Emlak bayilik ücreti,
Yıllık sadece 6.000 TL 

Bayilik için arayın

Bayilik Hattı    : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.