Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Emlak Nasıl Bulunur, ARAYIN  0546 544 64 17

Emlak Nasıl Bulunur, ARAYIN 0546 544 64 17

2810 kişi okudu.
Emlak Danışmanların En büyük sorunu, emlak nasıl ve nereden bulunur, sorunudur! Kaçmaz Emlak bayileri, böyle bir sorun yaşamazlar. Çünkü Online Emlak Otomasyon, sistemimiz ile bu sorunu çözmüşüz !

Rmziye Ocak diyor ki: Kaçmaz Emlak bayiliği almak için arayan girişimcilerin, neredeyse tümünün ortak endişesi, satılık ve kiralık gayrimenkulleri, nereden ve nasıl  bulurum, oluyor? 

Girişimci dostlarımız, haksızda sayılmazlar. Ancak farkında olmadan ve emlak bayiliği alma teşebbüsleri de zaten gayri ihtiyari olarak bu sorunları, baştan çözmek ve işi garantiye alma girişimi değil mi?

Çünkü birçok bireysel çalışan emlakçı meslektaşımız da satılık ve kiralık emlak bulmakta sıkıntı yaşıyor ve hatta franchise almış emlak ofisleri, bile emlak bulmakta sıkıntı yaşıyor ve zaman zaman bizden satılık, kiralık gayrimenkul talebinde bulunuyorlar.!

İşte emlak bayiliğinin ve franchise sisteminin ortaya çıkma nedeni tamda bu soruna yani ofis açtığımda satılık ve kiralık emlakı nereden bulurum sorununa çare olmaktır. Emlak bayilerimiz, arasında hem emlak portföyü, hemde müşteri portföyü paylaşımı zorunludur.  

Ayrıca Türkiye'de hiç bir emlak firmasında bulunmayan, bir Online Emlak Otomasyon sistemine sahibizki,
Bu 
muazzaman sistemi tam anlamıyla kullandığınızda, sizin ne emlak bulmakta, nede müşteri bulmakta bir sıkıntınız olmayacaktır. Kısacası klasik emlakçılığı bitirmiş, emlakçılıkta çağımızı aşan bir sisteme sahibiz!  

Ölümsüz Önder, M.Kemal Atatürk: ''Çalış Güven Övün'' diyor...
..................................................

Emlak bayilik fiyatımız yıllık sadece 6.000 TL Bayi satışlarından ayrıca pay almıyoruz

Remziye Ocak:  0546 544 64 17 

Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
.........................................................
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim...

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.