https://i.ytimg.com/vi/9JplGmCOi3E/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/zK2Q8yYyRXo/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/5fwp1WUKI7k/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/UOtV2POGizo/maxresdefault.jpg

Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Emlakçılıkta Sözleşmeli İşletme Nedir

Emlakçılıkta Sözleşmeli İşletme Nedir

21432 kişi okudu.
Emlak Sektöründe Uygulanmakta Olan Sözleşmeli İşletme Yönetmeliği, Emlak sektörüne hem hak ettiği güveni ve değeri tesis etmiş, hem de sektör yetkisiz ve liyakatsız kişilerden arındırılarak saygın bir mesleki hüviyet kazandırılmıştır !

Yeni düzenlemeyle tanımlanan sözleşmeli işletmeler, bir işletmenin yönetimi, organizasyonu, pazarlaması ve teknolojileri gibi konularda desteğini almak suretiyle o işletmenin iş yerinde taşınmaz ticaretiyle iştigal eden ticari işletmeler ile esnaf ve sanatkâr işletmelerini” ifade etmektedir.

Sözleşmeli işletmeler, faaliyet gösterebilmek için bağlı bulundukları işletmeden ayrı olarak kendi adlarına düzenlenmiş bir yetki belgesine sahip olurlar.

Taşınmaz Ticareti yet kibelgesine sahip olan sözleşmeli işletme, baglı olduğu işletme ile Ticaret Bakanlığına (TTBS) başvuruda bulunarak yetki belgesini almaya hak kazanır.

Sorumlu emlak danışmanı, taşınmaz ticareti ile iştigal eden gerçek kişi tacir veya esnafları veya faaliyet bir tüzel kişi üzerinden yürüyorsa bu tüzel kişilerin yetkili temsilcilerini; emlak danışmanı ise işletme veya sözleşmeli işletmelerde iş akdi ile çalışan satış personelini ifade etmektedir.

Kaçmaz Emlak'ın sözleşmeli işletmesi olun, ofisinizi hemen Açın !

Öncelicelikle sorumlu emlak danışmanı MYK onaylı seviye 5 yeterlilik belgesi ve en az 100 saatlik Üniverste onaylı kurs bittime belgesi almanızı sağlıyoruz. 

Akabinde eğer daha önce çalıştığınız emlak ofislerinde, sigortalı olarak çalışmış iseniz, deneyimli kabul edilir ve yetki belgesini albilir emlak ofisini açabilirsiniz 

Ancak daha önce çalıştığınız, emlak ofislerinde, sigortasız çalışmış iseniz bu resmiyette çalışmamış ve deneyimsiz olduğunuz anlamına gelir ve emlak ofisi açamazsınız !

Ancak Kaçmaz Emlak ile yapacağınız sözleşmeli işletme protokolü ile Firmamızın sorumluluğu ve denetimi altında hem deneyim kazanmış, hem staj yapmış ve hemde hemen yetki belgesini alarak emlakçılık faaliyetini sürdürebileceksiniz.

Sözleşmeli işletme hangi haklara sahiptir ?
Sözleşmeli işletme, Türkiye Genelinde bütün illerde Emlak alım satım ve kiralama faaliyetlerine aracılık edebilir. Mülk sahiplerinden ve inşaat firmalarından satış ve pazarlama yetkisi alabilir. Emlak portallarına üye olabilir, mağaza açılışı yapabilir. (Sahibinden.com) gibi. Pazarlanan gayrimenkullerde afiş reklam çalışması yapabilir. Müşterisinden resmi olarak kapora alabilir, komisyon alabilir, fatura kesebilir. İhtilaf vukuunda ilgili mahkemelerce hizmet bedeli hakkını savunabilir. Kısacası bütün mali ve hukuki hak ve özgürlüklere sahiptir.

Not: İlk ve Orta öğrenim mezunları için 12 ay, üniversite mezunları için 6 ay zorunlu deneyim yada Sözleşmeli İşletme zorunluğu şartı getirilmiştir. 

Mevcut bir emlak ofisi sahibi olduğu halde, eğer maliye ve emlakçılar odasına kaydı yoksa, onun içinde yukarıdaki şartlar geçerlidir.   

Kaçmaz Emlak koordinasyon merkezi, Bayilerine Satılık ve Kiralık Emlak Bildiriyor Ücret Almıyor!

Kaçmaz Emlak Koordinasyon merkezi Bayilerine Satıcı, Alıcı ve Kiracı Müşteriler Bildiriyor Ücret Almıyor!

Kaçmaz Emlak Bayilerin Satışlarından Pay Almıyor. 

Kaçmaz Emlak Bayilerine ve Bayi Çalışanlarına Sürekli Ücretsiz Eğitimler Veriyor. 

Kaçmaz Emlak Bayilerine Web Sitesi, Online Emlak Otomasyon Programı ve Ücretsiz SMS veriyor

Kaçmaz Emlak Tüm Bu Hizmetler Karşısında Yüksek Bayilik Ücreti İstemiyor !
Kaçmaz Emlak Bayilerinde Yılda Sadece 12.000 TL bayilik ücreti alıyor,

...............................................

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL
Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK: 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ  : 0532 212 13 91 


Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde ki yaygın ofislerimiz:

Emlak Otomasyon Yazılımı Nasıl Birşey ?
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.