Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

En iyi Emlak Bayiliği Hangisi ?

En iyi Emlak Bayiliği Hangisi ?

9466 kişi okudu.
Değerli Girişimci Dostlar Merhabalar. Kaçmaz Emlak'ı, Birde Kaçmaz Emlak Bayilerinden, Dinleyelim mi ?

Bakalım, Temsilcilerimiz Ne Diyor ! 

Rezzan Civelek:
Kaçmaz Emlak Bayiliği Hem Keyifli Hem Çok Kazançlı

Gayrimenkul sektörüne 2012 yılı itibari ile bağımsız şahıs firması olarak giriş yaptım. Bu alanda çeşitli kurs ve seminerlere katıldım. Müşterilerime daha iyi hizmet verebilmek için kurumsal emlak şirketlerini araştırmaya koyuldum. Emlak Franchise veren birçok şirketle görüştüm, ama aradığım şeyi tam olarak bulamamıştım.

Bir arkadaşım bana, Kaçmaz Emlak
 bu konuda çok iddialı görünüyor, istersen birde Kaçmaz Emlak'ı ara deyince, hemen aradım. Telefona Kaçmaz Emlak bayilik ve franchise yetkilisi Remziye hanım çıktı, Remziye hanım, sektörde çok deneyimli, bilgili ve çokta şeker bir hanımefendi. Remziye hanımla çok tatlı bir sohbet ve söyleşinin ardından hemen Kaçmaz Emlak bayiliğini aldım.  

Şimdi ne iyi yapmışımda Kaçmaz Emlak bayiliğini almışım diyorum. 
Kaçmaz Emlak, kurucusu Aziz Kaçmaz, 30 yıllık mesleki birikim, ışığında geliştirmiş olduğu ve emlak sektöründe bir eşi olmayan, Online Emlak Otomasyon yazılımı ile şimdi herşeyim onlayn oldu. Bir bankaya gittiğinizde banka memuru işlem yaptığınında nasıl ki kalemi, sadece imza için kullanıyorsa, şimdi bende tüm işlemlerimde aynısını yapabiliyorum. Ajandaymış. deftermiş, not almaymış, o materyallerın tümü çöpe gitti.

Çünkü dedim ya onların tümü şimdi online oldu. Cep telefonum yanımdaysa, tüm bilgilerim, tüm emlak portföyüm, tüm müşterilerim, tüm arşivim herşeyim, ama herşeyim cebimde ve telefonumda, bilgisayar olmasada olur. Her tütlü bilgime ve arşivime kavuşmanın verdiği özgüveni yaşamak ne büyük bir mutluluk anlatamam.

Bir pazarlama sözleşmesini, yada bir kapora sözleşmesini, yada bir kira kontratını, meslektaşlarımız ıkına sıkına yarım saate yapamazken, biz KONTRAT, yada Pazarlama SÖZLEŞMESİ, yada KAPORA sözleşmesi butonlarına tıkladığımız anda sözleşmelerimiz imzaya hazırdır. 
Neyse bukadarı yeter, diğer arkadaşlarında yazacakları vardır :)) 

Rezzan Civelek 
Kaçmaz Emlak  Çekmeköy Temsilciliği

http://www.kacmazemlak.com/cekmekoy-tasdelen  

………………………………………

Halil İbrahim Alibeyoğlu:
Emlak bayiliği almaya karar verdiğimde, emlak bayilik veren tüm firmaları incelediğimde, Kaçmaz Emlak bayiliğinin hem ekonomik, hemde daha üstün bir yazılm teknolojisi kullanıldığını gördüm. Tabii emlak otomasyon programını kullandıkça programın ne denli faydalı olduğunu ancak o zaman daha iyi anlayabiliyorsunuz.


Kaçmaz Emlak'ın, bayilerine sunduğu, hizmetlerinden bir kaçını şöyle sıralayabilirim: 
1) Kaçmaz Emlak, bayilerinden yıllık 6.000 TL bayilik ücret dışında her hangi bir ücret talep etmiyor

2) Kaçmaz Emlak, Bayilerine ve emlak danışmanlarına ücretsiz eğitim veriyor, sabah 9 - gece 12 ye kadar ulaşabiliyorsunuz

3) Kaçmaz Emlak, Bayilerine ücretsiz SMS desteği veriyor. Ayrıca istenirse Google Adwords desteğide veriyor 

4( Kaçmaz Emlak, Bayilerine Alıcı, Satıcı ve Kiracı Müşteriler yönlendiriyor ve bu hizmet için her hangi bir ücret almıyor.

5) Kaçmaz Emlak, Bayilerine sunduğu Online Emlak Otomasyon programı ile işinize daha hakim olacaksınız ve böylece rakiplerinizden her zaman daha önde olacaksınız. İyi araştırdığınızda böyle bir emlak bayiliğini göremeyeceksiniz!
Ben Trabzon Temsilcisi 
Halil İbrahim Alibeyoğlu
www.kacmazemlak.com/trabzon-kemerkaya 

................................................................

İsmail Akgün
Hürriyet Gazetesi tarafından, Büyük Tarabya Grand Hotel'de Düzenlenen "Türkiye Emlak Sektörünün 2016 Yılı EN'leri Değerlemesinde" Kaçmaz Emlak Küçükyalı Temsilcimiz, İstanbul, Ankara, İzmir değerlendirilmesi birinci seçilmiş ve ödüllendirmiştir.

Küçükyalı Bağdat Caddesi temsilcimiz İsmail Akgün, diyor ki: 
 "Bir başarı elde ettiysek, bunda Kaçmaz Emlak'ın bize sunmuş olduğu modern Online Emlak Otomasyon sisteminin büyük payı vardır"

"Kaçmaz Emlak'ın, bizlere sunduğu modern otomasyon sistemi sayesinde müşteri takibini ve emlak takibini çok daha kolay ve rahat yapıyor ve zaman kazanıyoruz. Online otomasyonumuz sayesinde ofisimiz her daim yanımızda ve cebimizde taşıyoruz, aklımız  arkda kalmıyor. Dolayısıyla hizmet kalitemiz artıyor, müşteri memnuniyetimiz artıyor, buda başarı getiriyor'' 

Ayrıca çok ekonomik bayilik politikası ile bayilerinden bir servet ödeme talep etmiyor. 
Bayilik Ücreti Aylıkı Sadece 1.000 TL !


Emlak bayiliği alacaksanız, en iyisi Kaçmaz Emlaktır !

İsmail Akgün
Maltepe Bağdat Cad. Temsilciliği.
 
www.kacmazemlak.com/maltepe-kucukyali 
................................................................

Övgülerinden dolayı, Rezzan hanıma, Halil İbrahim Alibeyoğluna ve İsmail Akgün Arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Bayilik için arayın: 

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL
Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK : 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ   : 0532 212 13 91 
Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde Yaygın Ofislerimiz:

Önemli :
www.kacmazemlak.com, Emlak sektöründe ziyaretçi sayısı, en yüksek 2.Emlak sitesidir !

Similarweb sitesi, tüm web sitelerin ziyaretçi sayısını, trafiğini ölçer.
Bu sitenin ölçümlerine göre: Kaçmaz Emlak'ın müşteri, potansiyeli yüksek bir emlak sitesi olduğunu gösteriyor !

Bunun anlamı da Kaçmaz Emlak sitesi, size iş yaptırır, para kazandırır, demektir !!!

Sitelerin ziyaretçi yoğunluk sıralaması şöyle:

1. Remax
2. Kaçmaz Emlak
3. Coldwell Banker 
4.Turyap
5. Kellırwiliams
6. Realtyworld
7. Altın Emlak
8. Century21
9. Premar
10. Eskidji

Emlak Otomasyon Yazılımı Nasıl Birşey ?

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.