Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

En iyi Emlak Bayiliği Hangisi ?

En iyi Emlak Bayiliği Hangisi ?

518 kişi okudu.
En iyi Emlak Bayiliği Arıyorsanız, En İyisi Kaçmaz Emlak Bayiliğidir ! Çünkü Kaçmaz Emlak, Bayilerine ve Çalışanlarına, Sürekli ve Ücretsiz Olarak Eğitimler Veriyor !

Kaçmaz Emlak, Türkiye genelinde 30 ilde ve 65 temsilcisi ile en yaygın bir emlak zinciridir!
Kaçmaz Emlak, Online Emlak Otomasyon sistemi ile Emlak sektöründe en ileri teknolojiyi kullanarak buda az zamanda çok iş yapmak demektir !  

Kaçmaz Emlak, Türkiye Emlak sektöründe hiti en yüksek Emlak Zinciridir; lütfen araştırı, göreceksiniz! 
hiti yüksek demekle,  www.kacmazemlak.com  sitesinin ziyaretçisinin çok olduğunu ifade eder, dolayısıyla Kaçmaz Emlak, 
müşteri potansiyeli yüksek bir emlak zinciridir...

Kaçmaz Emlak, çağrı merkezi aracılığı ile temsilcilerine ücretsiz, olarak satılık ve kiralık gayrimenkkulleri yönlendirerek temsilcilerine iş yaptırıyor, para kazandırıyor! 

Kaçmaz Emlak, çağrı merkezi aracılığı ile temsilcilerine ücretsiz olarak alıcı ve satıcı müşterilerimizi yönlendirerek temsilcilerimize iş yaptırıyor, para kazandırıyır! 


Emlak Bayiliği Alacaksanız, En İyisi Kaçmaz Emlaktır !

Ayrıca çok ekonomik bayilik politikası ile bayilerinden bir servet ödeme talep etmiyor ve bayilik ücreti yıllık sadece 6.000 TL !

Bunu biliyor muydunuz?
Sahibinden.com ve Hürriyet Emlak, 

 Bir temsilcimizi, Türkiye birincisi ilan ettiğini; TIKLA https://l24.im/hQ6TLoJ

Bayilik için arayın: 

Bayilik Hattı    : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
........................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcu da falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nüshası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nüshasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nüshasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen.Ya hu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.