https://i.ytimg.com/vi/9JplGmCOi3E/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/zK2Q8yYyRXo/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/5fwp1WUKI7k/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/UOtV2POGizo/maxresdefault.jpg

Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Kaçmaz Emlak Biga Çeşmealtı Denizatı Sitesi

Kaçmaz Emlak Biga Çeşmealtı Denizatı Sitesi

729 kişi okudu.
Merkezi İstanbul'da Bulunan Kaçmaz Emlak'ın, Biga Gümüşçay Beldesi Denizatı sitesi içerisindeki şubesi, 2019 yılından buyana bölgede daha ziyade arsa ve arazilere yoğunlaşmış bir hizmet sunmaktadır.

2019 yılında Biga Çeşmealtı Denizatı sitesi içinde ki ofisimizde, arsa ve arazi alanında yoğunlaşarak müşterilerimize, aracılık ettiğimiz arsaların tanıtım metninde (açıklamasında) arsa imarlı ve inşaat izni var,
Kaks: % 50  ve kat sınırlamasıda iki kat ise, iki kat diye yazarız, 2,5 kat yazmayız...!

Arsanın inşaat izni var, Kaks: % 40 ve kat sınırlamasıda 2 kat ise, iki kat yazarız, 2.5 kat yazmayız...!
Arsanın inşaat izni var, Kaks: % 30 ve kat sınırlamasıda 2 kat ise iki kat yazarız 2.5 kat yazmayız...!

Arsa imarlıdır, ancak bölgede altyapı bulunmadığından dolayı, inşaat izni yok ise, bu arsanın inşaat izni yok diye yazarız ve eli kolağında altyapı bu yaz gelir, yada son bahara kadar gelir, diye müşteriyi yanıltmayız...!

Ancak inşaat yapım izni olmayan yerlere, gerek mal sahipleri gerek bölgeyi bilmeyen uzak şehirlerde ki bazı emlakçılar, inşaat izni var diyor, varmış gibi bir de 2.5 kat diye ilan vermeleri, bizleri çok üzüyor...!    

Fahiş fiyat isteyen mal sahiplerine, gayrimenkulünün gerçek ve doğru değerlerini söylüyoruz ama mal sahipleri istiyorlarki malını iki katına satsınlar. Nihayetinde verdiğimiz gerçek değeri azımsayarak birde bakıyoruz ki ertesi gün sahibinden ilana koymuşlar; Alıcılarda mal bulmuş mağribi gibi sahibinden ilanı gördümü hemen üzerine atılıyor ve maalesef bizim pahalı bulduğumuz bir emlakı, tabiri caizse kazıklanarak ve mal sahibinin gizlediği sorunları ile birlikte aldıklarına üzülerek şahit oluyoruz...! 

Önemli bir not: Emlak alacaksanız, bölgenin emlakçısını tercih etmelisiniz. Çünkü o bölgeyi en iyi bilen o bölgede faaliyet gösteren emlakçılardır. Hatta bankalar, bir gayrimenkule kredi verirken yada mahkemeler ve icra daireleri, bir gayrimenkulün değerini belirlerken, gayrimenkul değerleme firmalarına kspertiz raporu hazırlatırlar. Eksperler de önce o bölgenin bir kaç emlakçısını arayarak kendilerini tanıtır ve eksper raporu hazırlamak istediklerini ve fiyat konusunda o bölgenin emlakçılarından yardım isterler, başka yerlerden değil...!

Bölgemizde 1.000.000 TL değerindeki bir arsaya, bir bakıyorsunuz mal sahipleri yada diğer illerde ki bazı emlak firması: 1.500.000 TL, 2.000.000 TL fiyattan ilan vermektedir. Acı acı gülmekten başka ne yapılır ki! 
;
40 yıllık tecrübemiz ile 2 yıl önce Edremit'te bir sitede satılık daire aldık. Aynı sitede sahibinden ve mütahidinden satılık daireler olmasına rağmen biz daireyi, Vizyon emlak ofisi aracılığı ile aldık... 

Bu yıl yine Edremit Novada alışveriş merkezinde ofis katı aldık, ve yine başka bir emlak firması aracılığı ile aldık. Oysa o rezidansta sahibinden ve inşaat firmasından satılık ofis katları olmasına rağmen biz emlak firması aracılığı ile almayı tercih ettik...

Aldığımız daire ve ofis katının bulunduğu aynı sitede sahibinden de mütahidinden de satılık afişler olmasına rağmen, emlakçı aracılığı ile almakla çok mu saftık, yoksa çok mu bilgisizdik, ne dersiniz... :))) 

Son söz: ''Ekmeği ekmekçiye ver, bir ekmekte üste ver'' 
Sözün açılımı: Eğer bir işi gerçekten bilen birine verirseniz, o işin en iyi şekilde yapılacağını ve ekstra bir değer elde edeceğinizi belirtir...
..............................................

 

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL

Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK: 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ  : 0532 212 13 91 


Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde ki yaygın ofislerimiz:

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.