Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Kaçmaz Emlak Maltepe AltayçeşmeTemsilcisi Fatma Aktaş, Diyor ki !

Kaçmaz Emlak Maltepe AltayçeşmeTemsilcisi Fatma Aktaş, Diyor ki !

18553 kişi okudu.
Kaçmaz Emlak Maltepe Altayçeşme temsilcimiz Fatma Aktaş, kısa bir sürede, oldukça üstün bir performans göstermiş ve zengin portföyü ile başarılı satışlar gerçekleştirmiştir, kendisini kutlarız.

Merhaba ben Kaçmaz Emlak Maltepe Altayçeşme temsilcisi Fatma Aktaş.1988 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Daha önce gıda sektöründe 10 yıl İstanbul Anadolu yakasında Satış Yöneticiliği yaptım, Fakat bu sektörde verdiğim efora karşı istediğim kazançları elde edemedim.

Aynı sektörden Kaçmaz Emlak bayiliğine geçiş yapmış bir arkadaşım, bu işe girmemi önerdi .Kazançlarının çok daha iyi olduğundan bahsetti. Sonuç olarak bu şekilde başladığım Kaçmaz Emlak bayiliğinde ekipçe çok daha keyifli çalışarak çok daha güzel kazançlar elde ediyoruz. Markamizin da vermiş olduğu güçle bu işi çok daha saygın olarak yürütüyoruz, bu sebeple çok mutluyuz. Kaçmaz Emlak Bayiliğini gönül rahatlığıyla tüm girişimcilere öneriyorum. Unutmasinlar ki Kurumsal bir kimlik olan Kaçmaz Emlak ismi onları bu zorlu piyasada çok daha anlaşılır hale getirecektir. Bizde bunu çok net gördük ki bu piyasada, Kaçmaz Emlak demek GÜVEN demektir.       
Ben sözü bayilik yönetmenimiz Remziye hanıma bırakıyorum.

Ben Remziye Ocak, Fatma hanıma kazandırma sözü vermiştim.
Şimdi aynı sözü size veriyorum, arayın bayilik işleminizin aktivasyonunu
hemen yapalım ve kazanmaya başlayın.
Haydi Arayın
........................................... 

Emlak bayilik fiyatımız yıllık 6.000 TL satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz

Remziye Ocak:  0546 544 64 17 

Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
.................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.