Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Kaçmaz Emlak'ta süresiz ve ücretsiz, eğitim desteği var !

Kaçmaz Emlak'ta süresiz ve ücretsiz, eğitim desteği var !

11595 kişi okudu.
Emlakçılıkta başarılı olmak istiyorsanız, mutlaka kendini ispatlamış, ilkeli, şeffaf ve çağı yakalayan bir 'marka' ile çalışmalısınız !!

Merhaba, ben Nezaket Gürbüz. 1969 Kocaeli doğumluyum. Evli, iki çocuk annesiyim.12 yaşında bir oğlum ve 7 yaşında bir kızım var.

 Almanya'da büyüdüm ilkokulu Antonius Schule ve Gardinal Von Galen Schule, Orta eğitimi mi Martin Luther Schule de bitirdim 1984 Vatanımıza güzel Ülkemize kesin dönüş yaptık.

İzmit'te moda tasarım, stilistik  kursları aldıktan sonra  bir moda evinde çalişmaya başladım 1994 yılında kendime  küçük bir terzi dükkanı açıp mağazalara tamir işleri yaparak işimi büyüttüm modaevi açtım ve birçok model tasarlayıp yıllarca güzel gelinlerimize gelinliklerini  hazırladık.

Tekstil sektöründe ki sıkıntılardan dolayı 2015 yılında modaevimi kapattım. Eşimin de  teşvikiyle üniversite hayatım başladı  çevremde birçok kişi bu yaştan sonra okuyup ne yapacaksın dediler bende hiç bir şey yapamazsam bile çocuklarıma örnek olurum dedim.

Emlak yönetimini kazandım ve 2019 yılında mezun oldum.Bu arada boş zamanlarımda Bilgisayar eğitimleri de aldım Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu çizim, Bilgisayar İşletmenliği  (Operatörlüğü) Solid,  Tridi Max,  Bigisayar Destekli Harita Çizim ( NETKAT ) Diksiyon eğitimi ve Sosyal Hayatta İletişim ve bunlara benzer birçok eğitimler katıldım .

Pandemide evlerimize kapandığımız dönemde bir şeyler üretmem gerektiğini biliyordum. Bunu hem kendi ekonomik özgürlüğümü tekrar kazanmak için hem de üniversite okumanın verdiği özgüvenle istiyordum. Emlak yönetimi okurken emlakçılık oldukça dikkatimi çekmişti. Fakat nereden başlayacağımı bilmiyordum. Uygulamada  her şey farklı olabilirdi. Bu işi bir marka ile yapmam gerektiğine günlerce süren araştırmalarım sonucunda ikna oldum. Türkiye genelinde çok fazla marka ve bayilik veren firmaya rastladım. Yurtdışında yaşamış biri olarak, ülkemizde ticaretin dolar karşılığında olmasına ezelden beri  karşıyımdır.

Nihayetinde KAÇMAZ EMLAK'la tanıştım. Kaçmaz Emlak bayilik veren firmalar arasında gerek yaklaşım gerekse fiyat politikaları bakımından beni çoktan etkilemişti. Hemen hareketle ofisimi kurdum. Kaçmaz Emlak'ta süresiz eğitim desteği var. Her aşamada bir telefon kadar yakın, sürekli temas halindeyiz. Kaçmaz Emlak bizlere görülmemiş bir sistem ve altyapı kuruyor. Bütün temsilcilerimiz kolektif halde  teknolojinin son noktasında mesleğimizi icra ediyoruz. Bana bu cesareti ve  özgüveni yükleyen  Kaçmaz Emlak Ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.

Emlakçılıkta başarılı olmak istiyorsanız, mutlaka kendini ispatlamış, ilkeli şeffaf ve çağı yakalayan bir 'marka' ile çalışmalısınız .

Kaçmaz Emlak İzmit Kuruçeşme Temsilcisi olarak; alım,satım ve kiralamada hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla
NEZAKET GÜRBÜZ

1-Not : Emlak bayiliği almak için, bir servet ödemenize gerek yok ! 

2-Çünkü alacağınız emlak bayiliği, Kaçmaz Emlak bayiliğinden daha üstün değildir !

3-Kaçmaz Emlak'ın, temsilcilerine sunmuş olduğu 
Online ve Mobil Emlak Otomasyon Sistemi, Türkiye'de hiç bir emlak firmasında yoktur ! 

4-Bayilerimize, Ücretsiz SMS desteği ve Ayrıca Çağrı Merkezimiz, ALICI ve SATICI müşterileri, bayilerimize yönlendiriyor ve kazandırıyor !

EMLAK BAYİLİK FİYATI : 
Yıllık bayilik ücretimiz sadece: 6.000 TL Kredi Kartına Taksit İmkanı ! 

Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz!...  


Bayilik Hattı  : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.