Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Kaçmaz Emlak Temsilcileri  kazanıyor !

Kaçmaz Emlak Temsilcileri kazanıyor !

Her alanda olduğu gibi; müşteri kurumsallık, güvenirlik, ve profesyonellik istiyor. Kaçmaz Emlak sayesinde emlakçılık hayatıma bütün rakiplerimi geride bırakarak başladım.

Erdal YILMAZ,  46 yaşındayım. Evli iki çocuk babasıyım. Yaklaşık 18 sene kozmetik sektöründe satış ve pazarlama sorumlusu olarak çalıştım. Bulunduğum sektör beni fazlasıyla yormuş, rutine bağlanmış bir hayatım olduğunu düşünüyordum .

Günümüzde yıldızı parlayan sektör olan emlakçılık, dikkatimi uzun süredir çekiyordu. Öz becerilerime güveniyor bu işi yapmak istiyordum. Fakat yaşadığım bölgede ki emlakçıların tamamı bireysel ofislerdi. Benim fark yaratmam gerekiyordu. Hemen emlak bayilik sistemini araştırmaya başladım .

Karşıma birkaç firma ile birlikte Kaçmaz Emlak Çıktı. Hemen temsilcilik başvuru formu doldurdum . Kısa sürede tarafıma dönüş sağlandı. Kaçmaz Emlak ‘ın temsilcilerine sunduğu hizmet beni oldukça mutlu etmiş. Tam da böyle bir zincir içine girmek istediğimi anlamıştım. Diğer firmalar ile görüşme gereği duymadım. Sektör gelecek vadediyor evet ! Ama bir servet ödemeye gerek yoktu !

Kaçmaz Emlak’ın  bizlere sunmuş olduğu reklam ağı ve ileri yazılım teknolojisi sayesinde, disiplinli ve sistematik bir şekilde bütün işimi bölgede ki en profesyonel emlak ofisi olarak icra ediyorum. Her alanda olduğu gibi, artık müşteri kurumsallık, güveninirlik, ve profesyonellik istiyor. Kaçmaz Emlak sayesinde emlakçılık hayatıma bütün rakiplerimi geride bırakarak başladım.

Kaçmaz Emlak Temsilcileri  kazanıyor !

Siirt Merkez Temsilciliği
Erdal Yılmaz