Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Kartal Uğur Mumcu Temsilcimiz Yaşar ÖZTÜRK, diyor ki !

Kartal Uğur Mumcu Temsilcimiz Yaşar ÖZTÜRK, diyor ki !

65886 kişi okudu.
Ben Makine Mühendisi Yaşar ÖZTÜRK. Öteden beri Gayrimenkul Sektörüne bir sempati duyardım.Sonunda hayalimdeki işi yapmaya karar verdim ve Yaşar EMLAK isimli bir emlak ofisi açtım. Bu arada Müşterilerin, kurumsal Emlak Ofislerini tercih ettiklerini gördüm!

Hemen kurumsal bir Emlak Firmasının bayiliğini almak üzere araştırmalar yaparken, araştırdıklarım içerisinde en samimi ve en iyi hizmeti Kaçmaz Emlak'tan alabileceğimi gördüm. Ayrıca Kaçmaz Emlak'ın bayilik ücretleri diğerleri gibi öyle astronomik boyutlarda olmadığını ve gayet mantıklı ve hakkaniyetli olduğunu gördüm. Ayrıca Kaçmaz Emlak, bayilerin satışlarından pay da almıyordu. Hemen kararımı verdim ve 5 yıl önce Yaşar Emlak'ı kapattım, Kaçmaz Emlak Uğurmumcu bayiliğini aldım, çok memnunum. 

Çünkü Kaçmaz Emlak'ın, bayilerine sunduğu ve Türk emlak sektöründe henüz bilinmeyen, Online Emlak Otomasyon Yazılımı, sayesinde işlerimizi çok daha kolay ve hızlı takip ediyoruz. Kısa sürede çok iş başarmış olamanın keyfi ile işimiz eylenceye dönüşüyor. Buda doğal olarak müşteri memnuniyetine yansıyor ve böylece rakiplerimize fark atıyoruz ve daha çok kazanıyoruz. 

 Yeni girişimcilere Kaçmaz Emlak bayiliğini tavsiye ederim, pişman olmayacaklardır.

1-Not : Emlak bayiliği almak için, bir servet ödemenize gerek yok ! 

2-Çünkü alacağınız emlak bayiliği, Kaçmaz Emlak bayiliğinden daha üstün değildir !

3-Kaçmaz Emlak'ın, temsilcilerine sunmuş olduğu 
Online ve Mobil Emlak Otomasyon Sistemi, Türkiye'de hiç bir emlak firmasında yoktur ! 

4-Bayilerimize, Ücretsiz SMS desteği ve Ayrıca Çağrı Merkezimiz, ALICI ve SATICI müşterileri, bayilerimize yönlendiriyor ve kazandırıyor !

EMLAK BAYİLİK FİYATI : 
Yıllık bayilik ücretimiz sadece: 6.000 TL Kredi Kartına 6 Taksit Ödeme İmkanı Tanıyoruz. 

Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz!...  


Remziye Ocak  : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz     : 0532 212 13 91
Temsilcilik Almak : 0216 475 86 00
Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 
 

 

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.