https://i.ytimg.com/vi/9JplGmCOi3E/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/zK2Q8yYyRXo/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/5fwp1WUKI7k/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/UOtV2POGizo/maxresdefault.jpg

Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

325611 kişi okudu.
Hürriyet Gazetesi tarafından, Büyük Tarabya Grand Hotel'de Düzenlenen "Türkiye Emlak Sektörünün 2016 Yılı EN'leri Değerlemesinde" Kaçmaz Emlak Küçükyalı Temsilcimiz, İstanbul, Ankara, İzmir Değerlendirilmesi Birinci Seçilmiş ve Ödüllendirmiştir.

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz İsmail Akgün, Diyor ki: 
 "Bir başarı elde ettiysek, bunda Kaçmaz Emlak'ın bize sunmuş olduğu modern Online Emlak Otomasyon sisteminin büyük payı vardır"

"Kaçmaz Emlak'ın, bizlere sunduğu modern otomasyon sistemi sayesinde müşteri takibini ve emlak takibini çok daha kolay ve rahat yapıyor ve zaman kazanıyoruz. Online otomasyonumuz sayesinde ofisimiz her daim yanımızda ve cebimizde taşıyoruz, aklımız  arkda kalmıyor. Dolayısıyla hizmet kalitemiz artıyor, müşteri memnuniyetimiz artıyor, buda başarı getiriyor'' 

''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu bu eşsiz otomasyon sayesinde, işlerimizi daha şevkle yapıyoruz. Tabiri caizse rakiplerimiz yaya, biz atlıyız. Hizmette kimse bizimle yarışamaz." dedi. İsmail Akgün, Kaçmaz Emlak camiasında ki arkadaşlarına da seslenerek tavsiyelerde bulundu: ''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu eşsiz Emlak Otomasyon programını tüm fonksiyonlarını, tam olarak kullandığınızda hem işinize daha hakim olacaksınız, hem zaman kazanacak, hem de daha çok para kazanmış olacaksınız'' dedi.
...............................................

Müşteri Neden Kurumsal Emlak Ofislerini Tercih Ediyor ?

Çünkü kurumsal emlak zincirleri, müşteri memnuniyetini önemser ve bayilerini sürekli eğitir ve denetler. Müşteriye yanlış yapılmasına, müşterinin mağdur edilmesine asla izin vermez! Alıcı, Satıcı ve Kiracı müşteriler, bunu çok iyi bildikleri için Zincir emlak ofislerini tercih ederler.

Bayilik almak bu yüzden avantajlıdır, ancak bunun için bir servet ödenmez ki !!! 
Sizi, Kaçmaz Emlak Zincirine davet ediyoruz, Çünkü Kaçmaz Emlak'tan, daha fazla hizmet ve daha fazla eğitim desteği alacaksınız. Ayrıca Türk Emlak sektöründe henüz keşfedilmeyen ileri bir yazılım Teknolojisi olan ONLİNE EMLAK OTOMASYON ve MOBİL OTOMASYON sistemini, yine Kaçmaz Emlak’tan almış olacaksınız, tıpkı holdinglerin, tıpkı bankaların kullanmış oldukları Otomasyon sistemi gibi ileri bir yazılım kullanmış olacaksınız!

Dolayısıyla Emlak Bayiliği almak isteyen girişimcilere, aşağıda sıraladığım, 6 maddelik açıklamamı okumalarını tavsiye ederim.
Kaçmaz Emlak Bağda Cad. Temsilciliği İsmail Akgün.

1) Emlak bayiliği almak için bir servet ödemenize hiç gerek yok !
2) Çünkü alacağınız emlak bayiliği, Kaçmaz Emlak bayiliğinden daha üstün değildir !
3) Kaçmaz Emlak'ın Temsilcilerine sunmuş olduğu Online Emlak Otomasyon Programı, Türkiye genelinde hiç bir emlak bayiliği veren firmalarda bulamazsınız, çünkü ben oralardan geldim !!!
4) Kaçmaz Emlak bayilerine ücretsiz SMS, Kurumsal E-posta ve Web sitesi veriyor !
5) Kaçmaz Emlak, bayilerine ve bayi personeline sürekli ücretsiz eğitimler veriyor !

6) Kaçmaz Emlak Koordinasyon merkezi Tüm Türkiyedeki tüm bayilerine Satılık ve Kiralık emlak bildirmenin yanında Ayrıca Alıcı ve Kiracı Müşteriler, yönlendirerek bayilerine iş yaptırıyor, para kazandırıyor ve tek kuruş talep etmiyor !!!
.................................................

Emlak Otomasyon Yazılımı Nasıl Birşey ?
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 
.................................................

 

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL
Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK: 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ  : 0532 212 13 91 

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde ki yaygın ofislerimiz:

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.