Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz, Türkiye Birincisi Oldu

Hürriyet Gazetesi tarafından, Büyük Tarabya Grand Hotel'de Düzenlenen "Türkiye Emlak Sektörünün 2016 Yılı EN'leri Değerlemesinde" Kaçmaz Emlak Küçükyalı Temsilcimiz, İstanbul, Ankara, İzmir Değerlendirilmesi Birinci Seçilmiş ve Ödüllendirmiştir.

Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilcimiz İsmail Akgün, Diyor ki: 
 "Bir başarı elde ettiysek, bunda Kaçmaz Emlak'ın bize sunmuş olduğu modern Online Emlak Otomasyon sisteminin büyük payı vardır"

"Kaçmaz Emlak'ın, bizlere sunduğu modern otomasyon sistemi sayesinde müşteri takibini ve emlak takibini çok daha kolay ve rahat yapıyor ve zaman kazanıyoruz. Online otomasyonumuz sayesinde ofisimiz her daim yanımızda ve cebimizde taşıyoruz, aklımız  arkda kalmıyor. Dolayısıyla hizmet kalitemiz artıyor, müşteri memnuniyetimiz artıyor, buda başarı getiriyor'' 

''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu bu eşsiz otomasyon sayesinde, işlerimizi daha şevkle yapıyoruz. Tabiri caizse rakiplerimiz yaya, biz atlıyız. Hizmette kimse bizimle yarışamaz." dedi. İsmail Akgün, Kaçmaz Emlak camiasında ki arkadaşlarına da seslenerek tavsiyelerde bulundu: ''Kaçmaz Emlak'ın sunduğu eşsiz Emlak Otomasyon programını tüm fonksiyonlarını, tam olarak kullandığınızda hem işinize daha hakim olacaksınız, hem zaman kazanacak, hem de daha çok para kazanmış olacaksınız'' dedi.
............................................................................................

Müşteri, neden kurumsal emlak ofisini tercih ediyor?

Çünkü kurumsal emlak zincirleri, müşteri memnuniyetini önemser ve bayilerini sürekli eğitir ve denetler. Müşteriye yanlış yapılmasına, müşterinin mağdur edilmesine asla izin vermez! Alıcı, Satıcı ve Kiracı müşteriler, bunu çok iyi bildikleri için Zincir emlak ofislerini tercih ederler.

Bayilik almak bu yüzden avantajlıdır, ancak bunun için bir servet ödenmez ki !!! 
Sizi, Kaçmaz Emlak Zincirine davet ediyoruz, Çünkü Kaçmaz Emlak'tan, daha fazla hizmet ve daha fazla eğitim desteği alacaksınız. Ayrıca Türk Emlak sektöründe henüz keşfedilmeyen ileri bir yazılım Teknolojisi olan ONLİNE EMLAK OTOMASYON ve MOBİL OTOMASYON sistemini, yine Kaçmaz Emlak’tan almış olacaksınız, tıpkı holdinglerin, tıpkı bankaların kullanmış oldukları Otomasyon sistemi gibi ileri bir yazılım kullanmış olacaksınız!
..............................................................................

Üstün hizmetlerimizin yıllık bedeli sadece: 3.000 TL. Kredi kartınıza 3 Taksitte ödeme imkanı tanıyoruz.
Dikkat ! satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz.!  

................................................................................
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 

Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz. Siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Bir gün bir müşterimiz aradı ve, ''Ben Mehmet Bostan. Beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcu'daki bir dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Şimdi Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın telefonunu aldırabilir misiniz?" diye sordu.

Ben de, "Tabii memnuniyetle Mehmet bey." diye cevapladım.

Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak Otomasyon Sistemine 'Mehmet Bostan' yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numarası, hangi tarihte, kime, hangi şartlarla kiraya verilmiş, kiracısı ne iş yapıyor ve bunun gibi bütün bilgilerine ulaştım. Kira kontratının bir nüshası ve Mehmet beyin tüm bilgileri otomasyon sistemi üzerinde kayıtlıydı. Bu bilgilerin linkini Mehmet beye yolladım. Daha sonra kendisini arayıp, "Mehmet bey e-postanıza ve ayrıca cebinize kontratınızın bir nüshasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratta yazılıdır. Ayrıca bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim." dedim. 

Mehmet bey bir şok geçirmiş gibi oldu: ''Aziz bey," dedi, "Şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu bir dakika bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım."

"Mehmet bey biz Online Emlak Otomasyon Programı kullanıyoruz ve sürekli bu ileri teknolojiden müşterilerimiz de çağdaş bir hizmet almaktadır deyip durmuyor muyuz? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şezlongumda güneşlenirken size bu hizmeti verdim."

"Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın."

"Estağfurullah Mehmet bey, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz."

 

Franchise, Bayilik başvuru formunu: TIKLA

------------------------------------------------------------------------------------

Kaçmaz Emlak Temsilciliği, Almak için bizi hemen arayın!
Biga Gümüşçay Beldesi Cumhuriyet Mah. Denizatı Sitesi 10. Cad. No:1477 

-BİGA merkez şube : 0286 312 70 01
-İstanbul merkez     :  0216 475 86 00
-CEP genel iletişim : 0532 212 13 91