Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Mobil Emlak Bayiliği Nedir

Mobil Emlak Bayiliği Nedir

9926 kişi okudu.
Kaçmaz Emlak Mobil Emlak Bayilik Sistemi Sayesinde, Evinizde, Sahada, Tatilde, Yurtdışında, İstediğiniz Yerde ve Mekanda Çalışma Özgürlüğü Sunuyor !

Detaylı bilgi için, Bayilik & Franchise Yönetmenimiz,
Remziye Ocak
: 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz   : 0532 212 13 91

Kaçmaz Emlak Mobil Bayilik:
Yıllık Bayilik Bedeli: 6.000 TL  Kredi Kartına Taksit İmkanı ! 

Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz!...  

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar
C-blok No: 26/3 Kartal / İst.

Temsilcilik: 0216 475 86 00

............................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.