https://i.ytimg.com/vi/9JplGmCOi3E/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/zK2Q8yYyRXo/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/5fwp1WUKI7k/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/UOtV2POGizo/maxresdefault.jpg

Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Mobil Emlak Bayiliği Nedir

Mobil Emlak Bayiliği Nedir

28521 kişi okudu.
Kaçmaz Emlak Mobil Emlak Bayilik Sistemi Sayesinde, Evinizde, Sahada, Tatilde, Yurtdışında, İstediğiniz Yerde ve Mekanda Çalışma Özgürlüğü Sunuyor !

Mobil Emlakçılık Nedir ?

Mobil Emlakçılık, Kaçmaz Emlak merkezi ile yapacağınız ( Sözleşmeli İşletme) Kapsamında ve Kaçmaz Emlak sorumluluğunda alacağınız Yetki Belgesi İle Türkiye'nin her yerinde ve nerede dilerseniz orada yada evinizde dahi emlakçılık faaliyetini sürdüre bilir ve tüm ilan sitelerine ilanlarınızı verebilirsiniz.
Yaptığınız işlerin faturasınıda kesebilecek ve tam yasal bir işletme olarak emlakçılık faaliyetini sürdüre bileceksiniz. 

Yaptığınız satışlardan elde edeceğiniz komisyonun %100 yüzü sizin olacaktır, Kaçmaz Emlak, satışlarınızdan pay almadığı gibi size yönlendirdiği işlerden elde edeceğiniz komisyondan da Kaçmaz Emlak'a her hangi bir ödeme yapmıyorsunuz! 

Kaçmaz Emlak Online Emlak Otomasyon sistemi, tamda mobil emlakçılık için tasarlanmış bir sistemdir !!

Cep Telefonunuz ile Kaçmaz Emlak Online Emlak Otomasyon sistemine, Girerek Mal sahibi bilgisini ve gayrimenkul, bilgilerini ve resimlerini çekip kaydedebiliyorsunuz. Sonra o gayrimenkule bir teklif geldiğinde, yine Cep telefonunuzdan teklif veren kişinin bilgilerini o gayrimenkule, ekleyebiliyorsunuz ve 
istediğiniz zaman teklifi verene dönüş yapabiliyorsunuz. 

Ayrıca o gayrimenkule bir alıcı, yada kiracı çıktığında, yine Cep telefonunuz ile o gayrimenkule kapora sözleşmesi yapabiliyorsunuz yada kira kontratı yapabiliyorsunuz ve daha sonrada arşivleyebiliyorsunuz.

Cep telefonunuz yanınızda olduğu sürece tüm portföyünüze, tüm müşterilerinize ve tüm arşivinize ulaşabiliyorsunuz ve kısacası ofisiniz cebinizde ve onlinedir   

Mobil emlakçılığın avantajları nelerdir ?
1- Ofis kirası yok !
2- Kira stopajı yok!
3- Tabela yapım masrafı yok!
4- Tabela vergisi yok! 

.............................................

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL
Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK: 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ  : 0532 212 13 91 


Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde ki yaygın ofislerimiz:


Önemli :
www.kacmazemlak.com, Emlak sektöründe ziyaretçi sayısı, en yüksek 2.Emlak sitesidir 
Kaynak : www.similarweb.com 

Bu sitenin ölçümlerine göre: Kaçmaz Emlak'ın müşteri, potansiyeli yüksek bir emlak sitesi olduğunu gösteriyor !

Bununda anlamı Kaçmaz Emlak sitesi, size iş yaptırır, para kazandırır...!!!

Sitelerin ziyaretçi yoğunluk sıralaması şöyle:

1. www.remax.com.tr  
2. www.kacmazemlak.com
3. www.cb.com.tr (Coldwell Banker)
4. www.kwturkiye.com (Kellırwiliams) 

5.www.turyap.com.tr 
6. www.realtyworld.com.tr
7. www.altinemlak.com.tr
8. www.era.com.tr  
9. www.premar.com.tr

10. www.century21.com.tr  
11. www.eskidjigayrimenkul.com 

 Not: www.similarweb.com  sitesi
Sitesi, Türlkiye'deki diğer emlak sitelerini sıralamaya değer bulmamıştır...

Emlak Otomasyon Yazılımı Nasıl Birşey ?
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.