Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Selçuklu Bosnahersek Temsilcimiz Sn.Ersin YAYLACI, Aramıza Hoşgeldiniz

Selçuklu Bosnahersek Temsilcimiz Sn.Ersin YAYLACI, Aramıza Hoşgeldiniz

Konya Selçuklu Bosnahersek Temsilcimiz ERSİN Bey, Kaçmaz Emlak Temsilciliğini tercih etmekle doğru bir karar verdiğini, önümüzdeki süreçte daha iyi anlamış olacaktır, kendisine başarılar dileriz.

Çağımız bilgi çağıdır, dolayısıyla çağımızın müşterisi de araştırmacıdır ve bilgilidir. Alacağı bir emtianın ya da bir hizmetin bedelini öderken, haklı olarak bunu kaliteli ve profesyonel ellerden almayı tercih ediyor.!  

Hep söylediğim bir sözdür: Müşteri en iyi denetleyici, en iyi yol gösteren ve en iyi öğretendir...!
Müşteri neyi işaret ediyorsa, üretim ya da hizmet sektörü de müşterinin tercihi doğrultusunda pozisyon almak zorundadır; yoksa yok olup gidecektir...! 

Bu nedenledir ki, üretici ya da hizmet sektörü, profesyonelleşerek marka olmak ve hatta markasını yaşatabilmek için de bayilik (franchise) vermek zorundadır. Kısacası markaların ve bayilik (franchise) gibi kavramların doğuş sebebi de bundandır...

Günümüzdeki girişimciler de marka ve franchise gücünü iyi bildiklerinden, Amerika'yı yeniden keşfetmenin gereksizliğine inanmakta ve mevcut markaların birinden bayilik alarak; onun müşteri potansiyelinden ve popülaritesinden, mesleki bilgi ve teknolojisinden yararlanarak daha başarılı olacaklarına inandıkları içindirki  franchising tüm sektörlerde çok yaygın hale gelmiştir.

Kaçmaz Emlak, Türk emlak sektöründe en ileri online emlak otomasyon yazılımı ile işletme sahibine iş hakimiyeti sağlayarak ona hem zaman hem de daha çok kazanç sağlamaktadadır. Ayrıca çalışanlarının da işlerini daha raha takip etmelerine, daha huzurlu ve verimli olmalarına imkan tanımaktadır. Diğer yandan bu ileri yazılım teknolojimiz ile müşterilerimize de dolaylı yoldan kaliteli ve pratik hizmet vermiş oluyoruz. Dolayısıyla Kaçmaz Emlak'ı seçmekle iyi bir partner seçmiş olduğunuza emin olabilirsiniz...

Üstün Hizmetlerimizin Yıllık Bayilik Bedeli sadece: 3.000 TL + K.D.V  Kredi Kartınızla 3 Taksitte Ödeme İmkanı Tanıyoruz. 
Dikkat ! Satışlarınızdan ayrıca pay almıyoruz.!  

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
Temsilcilik Almak : 0216 475 86 00
Remziye Ocak  : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz     : 0532 212 13 91

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.