Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Türkiye'nin En Yaygın Emlak Bayilik Zinciri !

Türkiye'nin En Yaygın Emlak Bayilik Zinciri !

33244 kişi okudu.
Türkiye'nin 28 İlinde, toplam 58 temsilcimiz ile en yaygın emlak zinciriyiz !

Müşteriler, kurumsal ve zincir emlak ofislerini, daha güvenilir ve daha profesyonel buluyor, dolayısıyla zincir emlak ofisleri, müşteri tarafından daima tercih edilmektedir!

Çünkü Franchise veren Emlak Şirketleri, temsilcilerini sürekli olarak eğitime ve denetime tabi tutar ve müşteri memnuniyetine önem verirler. Dolayısıyla müşteriler, hiç bir zaman mağdur edilmezler! Müşteriler de bunun farkındadır ve bu nedenle zincir emlak firmaları, daima tercih edilir.

Değerli girişimciler, siz yine de emlak bayiliğini alırken iyi araştırın, franchise veren firma sizden: 

*Aylık ya da yıllık olarak ne ücret alıyor?

*Satışlarınızdan pay alıyor mu? 

*Müşteri potansiyeli, site hit’i (ziyaretçi sayısı) nedir?

*Size, Satılık & Kiralık Emlak ve Alıcı & Kiracı Müşteriler, yönlendiriliyor mu?

*Yönlendirilen işlemlerden komisyon talep ediyorlar mı?

Bunları sorun, hatta bayilerini arayın, birde bayilerine sorun!

Kaçmaz Emlak Çağrı merkezi, bayilerine hem satılık emlak, hem kiralık emlak, hem Alıcı ve hem de kiracı müşterileri yönlendiriyor ve bayilerinin bu işlemlerinden herhangi bir ücret talep etmiyor.

Ayrıca çok kapsamlı bir emlak otomasyon programı ile temsilcilerin işlerini kolaylaştırıyor ve bu sayede temsilcilerin performansını artırarak daha verimli bir çalışma ortamı sunuyor.  Dolayısıyla daha çok iş yapmalarını sağlıyor! 

Emlak bayiliği almak bu yüzden çok avantajlıdır ancak bunun için bir servet vermenize ve sıkıntıya girmenize hiç gerek yok, çünkü Kaçmaz Emlak bayiliği size daha fazlasını verecek ve daha fazla kazandıracaktır!  

Hiç vakit kaybetmeyin ve hemen Kaçmaz Emlak zincirine katılın, çünkü Kaçmaz Emlak, bayilerinin satışlarından pay almaz. Sadece yıllık 6.000 TL bayilik ücreti alır ki, bu da çok ekonomik ve çok karlı bir emlak bayilik sistemidir!

BAYİLİK İÇİN REMZİYE HANIMI ARAYIN 
Remziye Ocak : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00
Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İst.


Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Memhmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 
Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde  otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 
 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.