Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Ücretsiz Emlak Bayiliği, Fırsatını Kaçırmayın !

Ücretsiz Emlak Bayiliği, Fırsatını Kaçırmayın !

3388 kişi okudu.
Kaçmaz Emlak, 81 İlde Var Olmak Üzere, Her İlimize Ücretsiz Birer Emlak Bayiliği Veriyor. Bu Fırsat Kaçmaz !

Kaçmaz Emlak Türkiye genelinde en yaygın emlak zinciridir.! 

Temsilciliğimizin olmadığı il merkezlerine, 1 adet ücretsiz emlak bayiliği veriyoruz ! 

 
Ücretsiz Emlak Bayilik Fırsatı, Kaçırılacak bir Fırsat değil !
Çünkü Kaçmaz Emlak İl merkezlerine birer ücretsiz emlak bayiliği veriyor. Kaçmaz Emlak bayiliğini aldığınızda, Kaçmaz Emlak çağrı merkezi, satılık ve kiralık emlakları, ücretsiz olarak direk siz bayimize yönlendirerek, size iş yaptıracak ve para kazandıracaktır. 


Ayrıca Kaçmaz Emlak, bayilerine emlak sektöründe ileri bir yazılım olan, Oline Emlak Otomasyon Programı ile birlikte, ücretsiz SMS desteğinin yanısıra, ayrıca bayilerine ve bayi personeline ücretsiz eğitim veriyor ve bu hizmetler karşısında bayilerin satışlarından her hangi bir pay almıyor ! 
..................................................................

Bunu biliyor muydunuz?
Sahibinden.com ve Hürriyet Emlak, 

 Bir temsilcimizi, Türkiye birincisi ilan ettiğini; TIKLA > http s://l24.im/hQ6TLoJ

Bayilik için arayın

Bayilik Hattı    : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.
........................................................

Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı ? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilirmisiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 

Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu. ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz? Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın. Deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler  müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 


 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.