Kaçmaz Emlak Bayilik, Temsilcilik ve Franchising

Bayilerine En Çok Kazandıran Emlak Firmasıyız!

Bayilerine En Çok Kazandıran Emlak Firmasıyız!

19222 kişi okudu.
Kaçmaz Emlak Koordinasyon Merkezi, 32 İlde 75 Temsilcisine, Ücretsiz Satılık ve Kiralık Emlak Paylaşıyor, Ayrıca Alıcı ve Kiracı Müşterileri Yönlendirmek Suretiyle Temsilcilerine İş Yaptırıyor, Para Kazandırıyor !

Türkiye genelinde, 33 ilde 80 temsilcimiz ile yaygın olan temsilcilik ağımızı ve hizmet kültürümüzü ve ayrıca emlak sektöründe geliştirmiş olduğumuz, Online Emlak Otomasyon yazılımımız ile çağdaş ve ileri hizmet anlayışımızı, daha geniş kitlelere ulaştırmak üzere, temsilcilik ağımızı daha da genişletmek üzere avantajlı emlak bayilikleri veriyoruz. 

Avantajlarımız: Bayilerimizin olmadığı illerimize, birer ücretsiz emlak bayiliği veriyoruz !  

1) Bayilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden, bir kaçını sıralamak gerekirse; birincisi; Yüksek bir müşteri potansiyeli ( HİTİ ) miz sayesinde temsilcilerimiz, müşteri sıkıntısı çekmezler.   

2) Bayilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz, Online Emlak Otomasyon programı ve Web sitesiyle bayilerimiz, tıpkı bankalar gibi, tıpkı holdingler gibi tüm matbu evrak ve sözleşmelerini online emlak otomasyon üzerinden kullanırken, kalemi sadece imza için kullanırlar. Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisini kullanırken, bunu gururla ve övünerek ifade etmek isteriz. 

3) Bayilerimiz, online emlak otomasyon sistemi üzerinde, sayısız emlak danışmanı ekleyebiliyor ve danışmanlarına kurumsal E-posta verebiliyor ve danışmanları, müşterileri ile  ücretsiz SMS ile iletişim sağlayabiliyor. 

4) Sektörümüzde alışılagelen, 5 yılda bir isim hakkı ücreti alınırken, Kaçmaz Emlak, kesinlikle bayilerinden isim hakkı ücreti almıyor !

5) Kaçmaz Emlak, bayilerinden reklam katılım payı, eğitim ücreti ve cirolarından pay almıyor !

5) Bayilerimize ve çalışanlarına, sürekli ve her konuda eğitim ve danışmanlık desteğini ücretsiz veriyoruz.

6) Kaçmaz Emlak koordinasyon merkezimiz, bayilerine Satılık ve Kiralık emlak bildiriyor ve ayrıca hem Alıcı ve hemde Kiracı müşteriler yönlendiriyor ve bunun içinde ücret almıyor


Ekonomik bayilik politikamız ile bayilerimizden bir servet ödeme talep etmiyoruz ve bayilik ücretimiz Aylık sadece: 1.000 TL !

Bayilik için arayın: 

Bayilik Hattı    : 0546 544 64 17
Aziz Kaçmaz    : 0532 212 13 91
Merkez Ofis     : 0216 475 86 00

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sitesi C-blok No: 26/3 Kartal / İst.anbul

Türkiye Genelinde Yaygın Ofislerimiz:

Önemli :
www.kacmazemlak.com, Emlak sektöründe ziyaretçi sayısı, en yüksek 2.Emlak sitesidir !

Similarweb sitesi, tüm web sitelerin ziyaretçi sayısını, trafiğini ölçer.
Bu sitenin ölçümlerine göre: Kaçmaz Emlak'ın müşteri, potansiyeli yüksek bir emlak sitesi olduğunu gösteriyor !

Bunun anlamı da Kaçmaz Emlak sitesi, size iş yaptırır, para kazandırır, demektir !!!

Sitelerin ziyaretçi yoğunluk sıralaması şöyle:

1. Remax
2. Kaçmaz Emlak
3. Coldwell Banker 
4.Turyap
5. Kellırwiliams
6. Realtyworld
7. Altın Emlak
8. Century21
9. Premar
10. Eskidji

Emlak Otomasyon Yazılımı Nasıl Birşey ?
Emlak sektöründe ileri bir yazılım teknolojisi kullanıyoruz, nasıl mı? 
Otomasyon sistemimiz ile tüm ilanlarınıza hakimsiniz, siz dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterileriniz ve tüm ilanlarınız kontrolünüzün altındadır; yani kısacası ofisiniz cebinizdedir.

Bir örnek verecek olursak: Birgün bir müşterimiz aradı, ''ben Mehmet Bostan, beni hatırlamanız mümkün değil, Kartal Uğurmumcuda falan sitede ki dairemi 3 yıl önce kiraya vermiştiniz. Bursa'ya taşındım. Taşınma esnasında kira kontratımı kaybetmişim. Rica etsem bir arkadaşı gönderip kiracımın, telefonunu aldırabilir misiniz''? Tabii memnuniyetle Mehmet bey dedim. 

Hemen Cep telefonumdan Kaçmaz Emlak, otomasyon sistemine Mehmet Bostan yazınca, Mehmet beyin dairesi hangi sitede, hangi blokta, kaçıncı katta, daire numnarası, hangi tarihte kime hangi şartlarla kiraya verilmiş ve kiracısı ne iş yapıyor, aile durumu ve tüm bilgilerine ulaştım. 

Kira kontratının bir nühsası, otomasyon üzerinde kayıtlıydı. Mehmet beyinde tüm bilgileri aynı şekilde otomasyonumuzda kayıtlıydı.  Kira kontratının bir nühsasını hemen, Mehmet beyin bizde kayıtlı olan E-postasına, ayrıca Cep Telefonuna Linkini attım ve Mehmet beye döndüm, Mehmet bey E-postanıza ve Ayrıca cebinize Kontratınızın bir nühsasını gönderdim. Kiracınızla ilgili her türlü bilgi kontratında yazılıdır. Kiracınızla ilgili başka bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız emrinizdeyim deyince, 
Mehmet bey önce bir şok geçirmiş gibi oldu ve ardından ''Aziz bey dedi, şaşkınlığımı bağışlayın lütfen. Yahu Aziz bey daha yarım dakike bile olmadı, siz bu kiracıma nasıl ulaştınız, bu kadar bilgiyi nasıl temin ettiniz?

Gerçekten çok şaşırdım deyince, Mehmet bey biz sürekli Online Emlak Otomasyon programı kullanıyoruz ve bu ileri teknolojiden müşterilerimizde ileri ve çağdaş bir hizmet almaktadır deyip duruyoruz ya? Ayrıca ben şu anda İstanbul dışındayım ve deniz kenarında şejlongda güneşlenirken size bu hizmeti verdim, deyince Mehmet bey, Aziz bey sen varsın ya sen, eli öpülecek adamsın, deyince estahğfurullah Mehmet bey dedim, bizde eli öpülecekler müşterilerimizdir, çünkü ekmek paramızı onların sayesinde kazanıyoruz demiştim... 

 

Emlak Bayiliği Başvuru Formu

Adınız
Adınızı yazınız.
Soyadınız
Soyadınızı yazınız.
Cep Telefonunuz
Cep telefonunuzu yazınız.
E-Posta Adresiniz
Geçerli bir E-Posta adresi giriniz.
Özgeçmiş
0/255
Bayilik Açmak İstediğiniz Yer
İl
İl seçiniz.
İlçe
İlçe seçiniz.
Mahalle
Mahalle seçiniz.
SMS / E-Posta Bildirimi
Kodu giriniz.