Biga Çeşmealtı Denizatı Satılık Villa İmarlı Arsa

 • 135,000 TL
 • Çanakkale / Biga / Çeşmealtı/Denizatı
 • İlan No
  A202779
 • Kategori
  Arsa
 • Durumu
  Satılık
 • Emlak Türü
  Villa Arsası
 • M2
  311 m2
 • M2 Birim Fiyatı
  434 TL
 • KAKS (Emsal)
  Belirtilmemiş
 • TAKS
  Belirtilmemiş
 • Gabari (h)
  Belirtilmemiş
 • Kredi
  Belirtilmemiş
 • Fiyat
  135,000 TL
İlan Açıklaması

Denizatı Sitesinin, en büyük arsalarından yan yana bitişik 2 adet arsalarımızdan ister tekini, ister çiftini alma fırsatı !!!

Not: Bu arsalarımız Acil ihtiyaçtan dolayı
Komüsyonsuz satılıktır!

Arsalarımızın imar durumu % 20 ile -Taban alanı: 62.5 m2 + üst kat 62.50 m2 olmak üzere tek bir arsanın toplam kullanım alanı:125 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Ayrıca 20 m2 veranda
Ayrıca 20 m2 balkon
Ayrıca 6 m2 depo, yapma hakkına sahipsiniz.

Bahçenizin kalan kısmını dilediğiniz gibi ekip biçe biliyorsunuz.
Çünkü tam müstakil ve bağımsız bir mülkiyet olduğundan arsanızın çevresini ister bahçe duvarı, ister dekoratif çit ile çevire bilirsiniz 

Biga Denizatı Sitesi, 2.000 adet parselden oluşan ve Türkiye’nin en büyük 2.Tatil sitesidir. Sitemizdeki arsa sahiplerinin yarısınayakını, müstakil bahçeli villasını yapmış, Yaz, Kış huzurlu bir yaşam sürüyor. Sitemizde 7/24 saat güvenlik mevcuttur.

Denizatı sitesi,denize sıfır konumda özel bir plajı ve emsalsiz bir kumsala sahip. Yazın yüzlerce şezlong ve bot iskele hizmeti Ücretsiz veriliyor.

Denizatı sitesi, Kafeleri, Balık Restoranı, Kebapçısı, Çay bahçeleri, Süper Marketleri, Çocuk parkları, Piknik köşeleri, Futbol sahası, Çim sahaları, Voleybol, Basket bolsahaları ve Ayrıca sitemizin bir çok köşesine suyuarıtılmış ve içilebilir köy çeşmeleri ile keyifli ve otantik biryaşam sunuyor

Denizatı sitesinde, Pazar günleri sadece köylülerin, ürünlerini getirip 1.elden taze taze ve ucuz bir şekilde satabildikleri organik birde köy pazarı kuruluyor.

Denizatı sitesinin, Arsaları müstakil tapulu ve %20 imarlıdır. Yani 300 m2 arsa üzerine tabandan 60 m2 +60 m2 ikinci kat =120 m2 iki katlı bahçeli müstakil bir villa yapabiliyorsunuz.

Ya da isterseniz villanızın önüne 25 m2 veranda yapabiliyorsunuz,balkon yapabiliyorsunuz, 6 m2 depo yapabiliyor ve isterseniz bahçenizi duvarla çevirebiliyor, ya da istersenizçitle çevirebiliyor ve ekip biçe biliyorsunuz

Villanızı ister tek katlıyapın, ister içeriden merdivenli ve 2 katlı dubleks villa yapın, isterseniz 2.katın merdivenini dışarıdan çıkış verebilir ve 2 ayrı bağımsız bölüm yapabiliyorsunuz. Yani 2 aile bir parsel alabilir ve üzerine 2 katlı ve 2 bağımsız bölüm, yani altlı üstlü 2 ayrı ev yapabiliyorsunuz.

Not: Sitemizde iki Ayrı Müteahhitlik Firması bulunuyor, inşaatlarınızı ister kendiniz yapın, isterseniz bu firmalardan birine anahtar teslimi yaptırabilir, ya da istersenizkabasını yaptırabilir, ince işini kendiniz yapabilirsiniz.

Kısacası ne yaparsanız yapın, ama bu sitede bir yer alın diyoruz, yoksa son pişmanlıkfayda etmez!...
......................................................................
DİKKAT !
 Arsa alırken Belediyeye inşaat yapım izni varmı, diye sorun?
Bu Arsamızın inşaat yapım izni var!

(532) 212-13-91
(532) 212-13-91
(286) 312-70-01

Biga Çeşmealtı Denizatı Ofis

Gümüşçay Beldesi Cumhuriyet Mah. Denizatı Sitesi No:1477 Biga / Çanakkale