Emlak Bayiliğinde Ne Kazandırır ?

Emlak Bayiliğinde Ne Kazandırır ?
10.06.2024 Yazan: Aziz Kaçmaz Aziz Kaçmaz 222 kişi okudu
Emlak bayiliği, bayilerine ne kazandırır? Emlak bayiliğinde bayiler, kurumsal kimlik kazanır. Dolayısıyla Emlak Bayileri, daha çok güven verdikleri için, Alıcılar, Satıcılar ve Kiracılar kurumsal emlak bayilerini ve ofislerini tercih ederler...!

Telefonum çalıyor, açıyorum bir hanımefendi: ''Beyefendi Kaçmaz Emlak ile mi, görüşüyorum'' diyor.
Evet hanımefendi Kaçmaz Emlak ben Aziz Kaçmaz, buyurun size nasıl yardımcı olabilirim diyorum.

''Aziz bey, memnun oldum, bende Esen Kaya, vaktiyle Kaçmaz Emlak Maltepe ofislerinden biriyle bir alışverişimiz olmuştu. Ama hangi ofis olduğunu şuan hatırlayamıyorum. Ama Kaçmaz Emlak ofisleri çok ilgileniyor ve çok memnun kalmıştım. O yüzden başka bir emlak ofisine gitmek, istemiyorum. Aziz bey kız kardeşime, Maltepe civarında satılık, yada kiralıkta olabilir 1+1 yada 2+1 bir daire arıyoruz''. 

Esen hanımın, bu talebini ofislerimizin Watsap grubundan aynen paylaşıyorum. İki dakika sonra Maltepe ofislerimizden, Altıntepe Temsilcimiz, Taha Özmine bey, dönüş yapıyor. ''Aziz bey, vermiş olduğunuz Esen hanımın, telefonunu ve ismini, Otomasyon sistemimize yazınca arşivden çıktı ve Esen hanım, tam 4 yıl önce bizden bir daire almış. Aziz bey, Esen hanımın telefon numarası değiştiği için bayram ve yılbaşı mesajlarımızıda alamıyormuş.

Biraz önce Esen hanımı aradım görüştük. Esen hanım, telefonunu, değiştirirken benim numaramla birlikte bir çok numara silinmiş. Portföyümüzden Esen hanıma satılık daire listesini gönderdim ve ayrıca Esen hanımı, ofisimize  kahve içmeye davet ettik, hafta sonu kız kardeşiyle birlikte kendilerini bekliyoruz.

Aziz bey, süper bir emlak otomasyon programımız var. Bizlere böyle eşsiz bir hizmeti sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu otomasyon sayesinde işlerimizi daha kolay takip ediyoruz, işe olan hakimiyetimiz artıyor ve müşteriye daha seri hizmet verdiğimiz için, müşteri memnuniyeti de artıyor''

İlkel emlakçılar, gayrimenkulü sattıkatan yada kiraya verdikten sonra, komisyonu alıp cebe indirince,
iş bitti sanır...!  Biz bunlara, taş devri emlakçıları diyoruz :)))


Oysa modern emlakçılıkta o işlem gerek dijital ortmada, gerekse fiziksel dosyalam ile kontrol altında tutulmalıdır ki, zaten yeni yönetmelikte bunu emrediyor.!

Kaçmaz Emlak, sektöründe en ileri Emlak Otomasyon Sistemine sahip olduğu için bayilerimiz sistemi tam anlamıyla kullandıklarında, ofislerine yer görmeye gelen müşteri, yeri alsın yada almasın dijital ortamda kayıt altına alınabilir ve istendiği taktirde o müşteriye portföyünde zaman zaman satılık veya kiralık emlak listesini göndere biliyor. Satıldıktan yada kiraya verildikten sonra, istenirse yine dijital ortamda otomatik olarak arşivlenebiliyor

Taha bey, Kaçmaz Emlak Otomasyon sistemini tam anlamıyla kullandığı için ve müşterinin telefonunu sisteme yazınca müşteri hangi tarihte, hangi saatte ve hangi yerleri görmüş ve hangi daireyi almış, yada kiralamış olduğunu saniyesinde gördü ve müşterisine döndü, o müşteri bu saatte sonra başka bir emlakçıya gitmez, gitmez...!

Taha bey, seni alkışlıyorum, Kaçmaz Emlak Otomasyon programını tam anlamıyla kullandığın için...


........................................................... 

EMLAK  BAYİLİK ÜCRETİ  AYLIK: 1.000  TL

Bayilik & Franchise almak için,
HEMEN ARAYIN :
Remziye OCAK: 0546 544 64 17
Aziz KAÇMAZ  : 0532 212 13 91 

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar C-blok No: 26/3 Kartal / İstanbul

Türkiye Genelinde ki yaygın ofislerimiz:

 

Makaleye Yapılan Yorumlar