Emlakçılar Günü Var mı ?

Emlakçılar Günü Var mı ?
30.12.2007 Yazan: Aziz Kaçmaz Aziz Kaçmaz 27431 kişi okudu
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği her yılın son haftasını Dünya emlakçılar haftası olarak belirlemiştir....
Maremder Marmara Emlak Müşavirleri Derneği her yılın son haftasında geleneksel olarak tüm emlak müşavirlerinin bir araya gelmesini   Maremder"in merkezinde 29.12.2007 cumartesi günü yapılan toplantıda karar alarak her yılın son haftasını Dünya emlakçılar haftası olarak belirlemiştir. Bu hafta içerisinde bir günü, Dünya emlakçılar günü olarak tartışmaya açtık. Marmara emlak müşavirlerinin sitesinde, serbest kürsüde tüm emlakçılarında fikirlerini alarak Maremder fikir atölyeleri adında, derneğimizin kurduğu komisyonda geniş mülakatlar sonucunda, Dünya emlakçılar gününü geniş katılımlı bir basın açıklamasıyla tüm Dünyaya duyuracağız.

 

DÜNYA EMLAKÇILAR HAFTASI

 

Geride bırakılan her yılın emlak dünyasındaki her gelişmeyi olumlu ya da olumsuz değerlendirip, yeni yıla gelişmeleri her türlü emlakla ilgili gerek yatırımcıyı gerek emlak müşavirlerini ilgilendiren, bir rapor halinde bir kitapçıkta toplayarak bilgilendirme amaçlı ücretsiz olarak, konuyla ilgili kurumlarında desteğiyle dağıtmayı düşünüyoruz.

 

Dünya emlak haftası içerisinde tüm emlak odaları, federasyonları ve dernekleri ile istişare toplantıları, paneller, kongreler, konferanslar tertiplemek dünyanın çeşitli bölgelerine gelişmeleri izlemek üzere komisyonlar göndererek, Dünya emlak kurum ve kuruluşlarıyla üyelerimizin bilgi alış verişini internet ortamında tanışmalarını ve dayanışmalarını sağlamak ve etkinliklerde bulunmaları için öncülük yapmak.

 

DÜNYA EMLAKÇILAR GÜNÜ   VE DÜNYA EMLAKÇILAR HAFTASI

 

Tüm emlak müşavirlerinin görüş ve önerileri için Marmara emlak müşavirleri derneğinin forumundaki serbest kürsüye girerek görüş bildirmeleri çok önemlidir. Özellikle Türkiye"nin öncülük ettiği böyle bir çalışmaya tüm emlakçıların destek vereceğinden asla endişemiz yoktur. Şimdiden tüm emlak müşavirlerini saygıyla selamlıyorum, Dünya emlakçılar haftası ve günü tüm Türkiye"ye ve Dünya"ya hayırlı olsun.

 

                                                                                                                                                                                                                                         Marmara Emlak Müşavirleri

                                                                                                                                                                                                                                               Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                                                                                                                                                                                          Adnan Yeşiltaş

Etiketler:
Makaleye Yapılan Yorumlar