Uzmanına Sorun

Arsa kredisi

Arsa kredisi
29 Ocak 2012 Pazar 2080 kişi okudu
Merhaba öncelikle sitenizi çok beğendim. Normalde emlakçılar beni korkutur, ama sizi farklı gördüm. O yüzden bilginize başvurmak istedim. Sancaktepe'de imarlı yatırımlık arsa arıyorum. Fiyatta ise bir kaç soru sormak istiyorum. Cebimde 80.000 TL param va

Soru: Merhaba öncelikle sitenizi çok beğendim. Normalde emlakçılar beni korkutur, ama sizi farklı gördüm. O yüzden bilginize başvurmak istedim. Sancaktepe'de imarlı yatırımlık arsa arıyorum. Fiyatta ise bir kaç soru sormak istiyorum. Cebimde 80.000 TL param var. Atıyorum 200.000 TL. binlik arsa almaya kalksak buna kredi Çekebiliyor muyuz? Yada senet usulü geri kalanını Ödeyebiliyor muyuz? Aylık gelirim iyi 6 - 7 bin TL ayda Ödeyebilirim. Bunun yani sıra arsa konusunda sizin beni en iyi Şekilde yönlendireceğinizi umuyorum şimdiden çok teşekkür ederim en kısa zamanda mailinizi bekliyorum.

Tamer Demirbas

Cevap:

Tamer bey merhaba, 
Arsa almak istediğinizi belirtmişsiniz. Yer olarak Sancaktepe ilçemizi düşünmeniz, isabetli bir karar. Zira gelişmeye çok açık bir ilçemizdir. Şu anda hızlı ve modern bir yapılaşma devam ediyor. Ayrıca arsa her yerde en iyi yatırım aracıdır; ancak Sancaktepe'deki bir arsanın yatırımcısına geri dönüşümü çok daha hızlı olacaktır.

Arsa Kredisi : Bankalar, Mortgage kapsamında arsa alışlarına ekspertiz değerinin % 50 kadar kredi veriyorlar.
Yani 200.000 TL. Bir arsaya 100.000 TL kredi alabilirsiniz. 
Arsa Kredisi kullanmanız durumunda, Temsilcilerimiz size en uygun koşullarla kredi temin ederler.

Arsa Kredisi kullanmadan taksitle imarlı arsa almak, hele hele gelişen bir lokasyonda asla mümkündeğil.
Eğer biri böyle gelişen bir yerde imarlı arsasını taksitle satıyorsa, dikkat edin. Fiyatı çok çok yüksek veya bir imar problemi sözkonusudur. Lütfen dikkatli olun ! 

Arsayı nasıl bulacağınıza gelince, www.kacmazemlak.com Sitemizin içinde arsa arayışlarınızı yapın size uygun arsayı bulduğunuzda, ilgili temsilcimiz size en doğru hizmeti vereceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Gerektiğinde lütfen beni arayın

Saygılarımla Aziz Kaçmaz 0532 21 13 91 kaçmaz@kacmazemlak.com

Aziz Kaçmaz
Etiketler: Arsa kredisi

Uzmanına Sorun